Deti so zašívaným čelom

mimja12
6. júl 2017

Ahojte. Prosim vas, ak vase deticky mali zasivane cielko, su im vidno tie ciarocky po stehoch? Po akom case to az tak nebude viditelne?

majka01_74
6. júl 2017

@mimja12 podla toho kde. Moja dcera si rozbila hlavicku ako 11- mesacna, asi cm od linie vlaskov, teraz ma 13 a nevidno to vobec
Ak nema clovek sklony k vytvaraniu keloidnych jaziev, tak postupne vsetky vyblednu a su takmer neviditelne 😉

nikolieta9
6. júl 2017

Vies co, ja som mala tiez rozbite celo ako dieta a ziadne jazvycky mi neostali. Bolo to sice roky do zadu, ale tak teraz su na tom doktori si myslim ze aj lepsie. Ja som narazila do schodov a mala som to podla mamky zasite dost. Neboj sa nic neostane.

kratucka
6. júl 2017

moja sestra si ako decko rozbila hlavu na klzisku a mala to dosť hlboké a aj dlhé ale teraz jej nie je skoro nič vidno.. všetky jazvy časom vyblednú, pomáha keď sa ti to miesto môže časom aj opáliť, to potom lepšie splynie ale neviem na akom mieste to má..

lilyianka
6. júl 2017

@mimja12 ja som si ako decko rozbila celo a jazva mi je vidno...je bledsia ako ostatok a aj ked sa opalim tak ju vidno...makeupom sa to trichu prekryje,ale stale to nie je ono...preto nosim cesticku doboku,aby som ju trochu zakryla

mlady_par
6. júl 2017

Aj ja som mala ako dieta rozbite celo.je to stale vidno a ak m

mlady_par
6. júl 2017

A
Ak m

mlady_par
6. júl 2017

Nejak mi to pisanie neide.ale teda ak mi po nej prejdes rukou aj citit akoby hrcku ako sa kost zacelila. aj pat stehov vidno.Ale ofina to prekryje.sestra si zas bradu rozrazila ako mala a veru aj u nej jazva ostala aj tie tri stehy vidno

yanni
6. júl 2017

Nas ci rozbil ako trojrocny. terza ma 7 a nic nevidno. mal to dost skarede ale pekne sa to zrastlo. Ale u nas sa ezasiva. Len mu to zlepili. On je prakticky polepeny vsade. Celo niekolkokrat, brada, kolena, laket. Nikde mu to nejak extra nevidno.

marty_4
6. júl 2017

my sme mali rozbitu hlavu cca 4 roky dozadu u najstarsieho a teraz je to uz celkom, nie je skoro nic vidno. ono sa tie jazvy casom pekne stratia a hlavne u malych deti. ked bude dieta dospele tak uz ani nebude vedie, ze malo niekedy rozbitu hlavu.

kitty88
6. júl 2017

Dcerka si rozbila celo pred dvoma rokmi, jazvu takmer nevidno, teraz v lete, ked je trocha opalena, vidno malinko viac, ale kto nevie, ani si nevsimne.

Inak nevidim vyznam v zakladani x diskusii o tom istom, vsimla som si pred par dnami, ze si zalozila rovnaku diskusiu... Naco?