Dieta vypilo asi 1glg perwollu

Co robit?
mata128
10. okt 2013
@vejuska17 daj mu napit...myslim si,ze z glgu mu nic nebude...max ho prezenie alebo vyvrati...mame podobnu skusenost si schaumou😉
kveta
10. okt 2013
Nemocnica. Na Kramaroch je akasi institucia, ktora vydava rady pri jednotlivych typoch otrav. Vezmi aj flasu perwolu.
aneet112
10. okt 2013
Zavolaj lekárke
janano
10. okt 2013
zavolaj na narodne toxikologicke informacne centrum, tam ti presne poradia
jasmika
10. okt 2013
moja malá vypila autošampon ked bola malá a zjedla ocinovu cigaretu 😃DD v oboch prípadoch to po čase vyvrátila tak ju len sleduj...
sissy27
10. okt 2013
@vejuska17 bude ako nové a bude krásne voňať 😃 😃 😃 ale nie, nestane sa nič, max to vyvráti alebo ho preženie 😉 sa inak čudujem, že mu to chutilo :-N
seraa
10. okt 2013
@sissy27
😃 😃
lucinkab
10. okt 2013
@mata128 keddas dietatu napit, speni mu to v zaludku a to je pre deti zivot ohrozujuce!! treba zajst k lekárovi... navonok nemusi byt stopa ze sa daco deje az kym sa enstane nieco zle...
zuzana323
10. okt 2013
daj jej rychlo cierne uhlie! to som nedavno pozerala dokument o otrave deti domacimi pripravkami,alebo len napiti sa niecoho.. hned treba podat uhlie a to zneutralizuje ten prasok v zaludku,naviaze ho na seba.neviem,ako stara je tvoja mala,ale kludne jej daj aj 2-3 tbl rozmrvene,to jej zneutralizuje,aby jej to v zaludku nepenilo a nic sa nestalo ...
katren
10. okt 2013
@vejuska17 kludne sed pri pocitaci.... 8-(
nechápem ako mozes najskor cakat na odpovede ako nieco spravis...volaj pediatrovi ten ti poradí! !!
bubelko
10. okt 2013
@vejuska17 urcite nedavat pit, aby to nezacalo v bruchu penit. zavolaj toxikologicke centrum http://www.ntic.sk/ a opytaj sa, ako mas postupovat dalej. ci treba ist do nemocky, alebo staci zohnat v lekarni nieco proti peneniu a to davat pred pitim. a podla toho sa potom zariad 😉
haslerka27
10. okt 2013
no tak ja by som vzala malu a odniesla na kramare.nechaju si dieta na 4 hodky na pozorovanie.
raffaella
10. okt 2013
@jasmika dobra kombinacia 😃 esteze to ale vyvratila 😉
acer11
10. okt 2013
daj mu zjesť nejaké mierne špinavé prádlo 😃
alenah31
10. okt 2013
@vejuska17bež na pohotovosť, nedávaj vôbec nič piť!!!!!!!!!!!!!! Mne malá prekusla kapsulu od Arielu, ihneď som letela do nemocnice, tam sa hneď pýtala či sme niečo robili - piť absolútne nie!!!!!!! Boli sme v nemocnici 5 dní na pozorovaní, dávali jej niečo na dávenie a potom čosi čo čistí tráviaci trakt od chemikálie, ešte 2x sme potom boli na kontrole stolice.
zuzlicek44
10. okt 2013
@vejuska17 daj vediet ako to dopalo.
demonique
10. okt 2013
@sissy27 😃 😃 😃 😃 som sa uz davno tak nezasmiala. Moj si uz tiez cucol zo samponu. krasne mu vonalo z pusinky 😃
iwesska
10. okt 2013
@katren Odpoved roka toto! Ako fakt ja nechapem, ako niekto caka v takychto situaciach na to, ze si pocas obeda nejaka mamina sadne ku koniku a mozno poradi, mozno nie. Jedna napise daj pit, druha v ziadnom pripade ako ja neviem, co si z toho dotycna vyberie. Obdivujem taketo adrenalinove mamicky, co sa len prizeraju, co sa s dietatom asi tak stane... 8-(
Zvlast ked ide o takuto toxicku latku - najcastejsiu pricinu otrav malych deti... :-p
m_ij_ka
10. okt 2013
@vejuska17 ja by som utekala hneď k pediatrovi,

Začni písať odpoveď...

Odošli