Dvojročný syn zjedol voskovku. Máme ísť k doktorovi?

sorinka
20. nov 2014

Zjedol kus voskovky a neviem vsade sa pise ze to nevadi....

mayami
20. nov 2014

to by fakt nemalo vadit, a ked len kusok, to sa nemusis bat

evita123
20. nov 2014

ako isla dnu, pojde aj von 🙂 neboj sa... mame v rodine chlapceka, ktory uz popapal kusky lega, goralky, vselico... vzdy sa to pekne dostalo von 😀

bonaqa2013
20. nov 2014

Nie, len zavolaj lekárovi čo a ako. Moj zjedol čípky do zadku keď bol malý. a dcéra pila, jar, jedla prášok na pranie, ďalšia pila vodu zo záchoda - misy aj s močom čo ďalšia zabudla spláchnuť. deti toho narobia. tiež som len volala k lekárovi čo robiť.
výrobca tam nemože koli deťom nič otravné dať - musí rátať s tým že nejaký malý prieskumník vyskúša tvrdosť pastelky...

macocha
20. nov 2014

Aj ja si myslím, že to prejde, vosk je neagresívny, ak nebola toxická farba - čo dnes už väčšinou nebýva - tak to len vy..ondí. Ale ak chceš mať istotu, aj do budúcna a pre všetkých, keď čosi, tak nepíšte na koníka. Najmä ak ide o minúty, treba volať Národné toxikologické infocentrum, je tam nepretržitá služba odborníkov:
http://www.ntic.sk/ntic.php?adr=kontakt
24 hodinová konzultačná služba pri akútnych intoxikáciách: +421 2 54 774 166

culia1
20. nov 2014

vykaka, len ho hydratuj

2kocka7
20. nov 2014

Naša tiež dnes "ochutnala" ale našťastie som jej to povyberala z úst...hneď som jej dala vodu..ale určite malilinký kúsok zjedla..

acer11
20. nov 2014

jeeeej to bude krásne dúhové ho..... 😀

barbiezienka
20. nov 2014

neboj saaaaa🙂 to nic nebude. pekne vykaka vecer 🙂

darina1952
20. nov 2014

nemusíš mať obavy dostane sa z neho von a to cca o 12hodín kým prejde cez celý zažívací trakt a pre pokoj duše si to odsleduj v stolici či tam bude 😉