Kovova gulicka

attena
10. jún 2019
Prosím prehltol niekomu dieťa kovovu gulicku?ma 7 rokov v tenkom creve sa nachádza z rtg zistené len ci to vykaka vo sv, stretli ste sa niekto s takýmto prípadom?
klarissa25
10. jún 2019
samozrejme že to vyjde von...
attena
autor
10. jún 2019
@klarissa25 dosť je ťažká
lubik87
10. jún 2019
@attena záleží aj či bola magneticka ..a.u dr ti čo povedali 🤔mala chvála Bohu takéto nejedla ale už som.nasla.kamienok taký pekný biely okrúhly..ani by som nevedela o ňom keby mi nezasvietil v plienke..
evkamotka
10. jún 2019
Moj muz dal dnes 1.5r synovi zjest visnu aj s kostkou. Tiez som zvedava co bude
lubik87
10. jún 2019
@evkamotka nič vykaka...moja čo to prehltne lebo vždy sttcido pusy a uteká a prehltne 🙈👌tenké gumičky už ani nerátam..neviem odkiaľ ich vyhrabe ...nieže by ale.tieto veci naschvál jedla ale väčšinou keď sa.jrj to snažím zobrať tak prehltne chvála Bohu nevdychne
eliska13
10. jún 2019
@attena 7 ročný a prehltne guľôčku veď to je veľký chalan😞dali mu prehanadlo či koľko dní máš čakať?záleží aj ako je velka..ale snáď to bude dobré.
attena
autor
11. jún 2019
@lubik87 nebol to magnet
attena
autor
11. jún 2019
@eliska13 no stane sa všeličo,
skumavka
11. jún 2019
@attena mne 5 ročný prehltol cca 1 cm gulicku z magnetickej stavebnice. Stalo sa to tak, že ležal na matraci horeznak a nejako si behal s tými gulickami po tvári, jedna mu vbehla do ust a on ju prehltol. Na pohotovosti mi poradili sledovať stolicu , pridať do stravy viac vlakniny, ovocia, nech sa rýchlejšie vykaka a tak aj bolo. Zjedol hrušky a na druhý deň cinkla gulicka do nocnika (schválne musel ísť na nocnik aby mi ta gulicka nepozorovane neunikla).
attena
autor
12. jún 2019
@skumavka presne takú prehltol aj môj boli sme včera na kontrolnom rtg a nebola tam ,ale nechápem 3x stolica a nenašla som ju som skontrolovala poriadne tak som nestastna
skumavka
13. jún 2019
@attena a vieš s istotou, že ju fakt prehltol? Za mnou keby malý nepribehol, že prehltol, gulicku, ani by som o tom nevedela, keďže sa to stalo v jeho izbe, keď sa sám hral. Našťastie mi to pravdivo opísal. U vás, keďže sa nezobrazuje na RTG, tak tam zrejme ozaj nie je. Bud ju neprehltol, alebo ti unikla v stolici...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli