Malý asi pri hre prehltol magnetku. Máte s tým skúsenosť?

bibianna
15. júl 2009

Moj malý sa dnes hral s magnetkami a na jednej som zbadala , že tam magnet nie je. Nikde v kuchyni som ho nenašla. Bol to len taká malinký, okrúhly magnetík. Nič som nespozorovala, ani kašel, ani dusenie, ani plač. Je v poriadku, smeje sa, nejaví žiadne zlé známky. No ja sa bojím, plačem, bojím sa, aby ten magnet v tele nebol škodlivý. Viem, že by ho mal vykakať, máte niekto skúsennosti s prehltnutím cudzieho telesa? Prosííím ☹

zuzikmeduzik
15. júl 2009

susedin 9 mesačný synček prehltol kamienok a na druhy den ho krasny, vybieleny ako na vystavu, vykakal

maurizia
15. júl 2009

bibi co som sa rozpravala s mamickami v materskom cetre, deti kazdu chvilu nieco prehltnu..asi je dost mala pravdepodobnost, ze maly ho naozaj prehltol, ale mozno sa ukludnis, ked zabehnes k lekarke, nech mu spravia rontgen a poradia ti, co mas robit..alebo jej aspon zavolaj.

maurizia
16. júl 2009

bibi daj vediet, ako ste dopadli. dufam, ze ste ok..

bibianna
autor
16. júl 2009

Ďakujem, zatiaľ je všetko v poriadku, cíti sa dobre, je hravý. kakal už zo tri razy, ja som nič nenašla, no bol u babky, aj tam kakal, len som jej o tom nepovedala. Tak možno ho vykakal tam... 🙂 🙂