• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malý padol a má na čele veľkú hrču. Čo máme robiť?

22. apríla 2017 
Ahojte...chcela by som sa opytať dnes moj mali synček (9mes.) spadol s chodaka a buchol sa bočnym temienkom hlavy ma tam poškrabane a menšiu hrču...zda sa mi že nič mu njeje taky ako vždy aj dycha pekne aj spinka a vnima v poriadku , len mi dnes od rana tri krat zvrackal ci už mliečkom alebo čajikom inak všetko v poriadku sem tam sa zadiva na určite miesto ale to myslim že aj predtyym strašne sa bojimmm a chela by som poradit či mam naštivit lekara alebo nie dala som mu nurofen rano a teraz panadol čipku ,pije mi vela aj papka mi pekne..prosim ak niečo poradte mi Ďakujem pekny den prajem.... :frowning2: :confounded: :frowning2:
19. apr 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sebinenkova ak si udrel hlavu a zvracal, tak by som minimalne zavolala lekarke ci na pohotovost a poradila sa, ci mam prist alebo nie. ak uz neordinuje, ci neberu telefony, tak radsej na pohotovost, nech skontroluju, ci nema otras mozgu.
a do chodaka by som ho uz nedavala :wink:
19. apr 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sebinenkova ak zvracal,tak by som šla na pohotovosť..a prečo mu dávaš lieky?..chodák vyhoď,prosím ťa
19. apr 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sebinenkova na pohotovosť určite. Možno vás nechajú v nemocnici na pozorovaní a hlavne, aby urobili potrebné vyšetrenia. Určite by som ich podstúpila.
19. apr 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pokud dítě spadne na hlavu a navíc zvrací, tak je to určitě důvod k náštěvě lékaře(pohotovosti), udělají mu CT hlavy. Hlavně nedávat žádné léky a mazat k tomu Dr.
19. apr 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sebinenkova lékař nám řekl, že když dítě po pádu zvrací nebo má třeba jednu zorničku větší než druhou tak se má jít k lékaři.
19. apr 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7 tyzdnov.1.septembra vypadla z vanicky ktora sa vyklopila na schody tri skotulala...posledne dva dni stale spi chcela by som sa spitat ci to moze mat nieco s tim spolocne.dopredu dakujem za odpoved...do teraz bola skoro stale hore
9. sep 2015 o 03:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terenshill prečo nejdete s dieťaťom k lekarovi ale davate to posudiť anonnymom bez vzdelania na internete? Dieťa ma 7 týždnov či ako?? Tak malé ešte nemá pevnu lebku - zrastene lebečne švy. Kludne mohlo mať otras mozgu - či ,,z toho,, spí ťažko povedať, ale može ...navštivte lekara. :slight_smile:
9. sep 2015 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
K lekarovi, mojej sa to stalo, ked mala tri mesiace a nechali ju na pozorovani aj ked nemala ziadne priznaky, nema este pevnu lebku, moze to mat nasledky
9. sep 2015 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sardinka333 nakoniec ju unavila nadcha uz je cula ako rybicka otras mozgu nemala,nezvracala ani nic jej nebolo,len by som povedala ze sa trosicka zlakla.nic jej nieje dochtorka ju uz prezerala :slight_smile: uz jej sopel odchadza a uz nespi tolko...som rada ze prespala chorobu druhe deti placu a placu ked maju nadchu mama mne vravela ze ja som prevralestala vzdy celu chorobu ...dakujem za odpoved :slight_smile: drobcek je v poriadku a ja som rada
11. sep 2015 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A spadol na hlavicku?
22. apr o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok