Modrina na čele. Nechať malú spať alebo ísť k lekárke?

jastr
28. máj 2008

ahoj baby potrebujem poradiť pred hodinkou mala (8,5 m) si buchla čielko o podlahu ma tam peknu modrinu trochu sme plakali ale potom sa už hrala vypila mlieko a zaspala. No a teraz neviem pred spaním bola v pohode až na tu modrinu, ani som tomu neprikladala dôraz lebo už aj tak mala isť spať lebo bola hore od pol šiestej, ale teraz ju chodím kontrolovať každých päť minut, ta počkám ako dlho bude spať a aka bude ked vstane. Viete mi poradiť či ju nechať spať alebo ju poobliekať a isť s ňou k lekárke.

katia7
28. máj 2008

ahoj nechcem nic podcenovat popozeraj ci nie je malatna alebo nevracia a ak hej tak chod ale moj maly(10 mes.) ma modriny a hrce na cele stale,jedna konecne zmizne a druha je tam 😀 myslim ze deti maju stale modriny 😉

jastr
autor
28. máj 2008

malatna nebola ani nevraciala vypila mlieko čajik a zaspala, uvidim ako dlho bude spať a aka bude ked vstane dakujem za odpoved prajem pekny den 🙂

jastr
autor
28. máj 2008

ahoj katia7 mala spala 1h 10 minut vstala a zase je to moje šidlo takže by to malo byť v poriadku ale poriadne som sa zľakla dakujem že si mi aspon ty odpisala dobre ideme sa hrať papa 😉

katia7
28. máj 2008

oki som rada 😀 neboj takych este bude aj my mame teraz uz peknu hnedo zelenu 😀 😀 😀 😎

ivka144
28. máj 2008

Pre buducu modrinku (a mozno stihnete aj tuto) mozete skusit dat pat bobuliek Arniky Montany (homeopatikum, v riedeni 5-9CH) Pripadne trikart za sebou ň kazdu pol hodinu alebo hodinu. Nas sa este nebura, ale mam po ruke, lebo mne to vyrazne pomaha. Aj deticky mozu. Modrinka sa lepsie vstrebe, menej boli a funguje to aj na urovni psychickej (ked ma babo akokeby "sok" z toho urazu)... A inak tiez si myslim, ze ak by bolo treba ist k lekarovi, bezpecne by si to podla malej spoznala.