Mohla som prepichnúť synovi bubienok?

renata5
21. apr 2012

Ahojte ked som dneska malemu cistila usko zvonka tak som si vsimla ze mu steka maz tak som chytila vatovu tycinku a kusok som mu do uska strcila len on sa pohol a islo mu to hlbsie zacal velmi plakat som sa strasne zlakla ze ci som mu neprepychla bubienok???2tyzdne do zadu som bola u usneho mal ich v poroadku vtedy mi povedal ze sa uska nemaju cistit vutorne iba zvonka tak som to aj robila len dneska boze sa to stalo teraz spinka

gazovicka
21. apr 2012

neboj sa, mozno sa len zlakol... to by si mu musela ozaj zajst dost hlboko,aby si mu nieco poskodila....

irriss
21. apr 2012

Aby bylo ousko zdrave, funkcni a v poradku je nutne udrzovat maz uvnitr - nedoporucuje se vnitrni cisteni, uz ne vubec pomoci tycinky... 😉

p.s. Kdybys mu ublizila tak, jak si myslis, ver tomu, ze by neusnul😉 🙂

31majka12
21. apr 2012

napis IP @strapco13

bubinko83
21. apr 2012

asi sa len zlakol aj mne toto raz syn urobil že sa mykol a začal plakat ale za cvilu ani nevedel. Inak mu čistim len vonok uška to čo je vidno.Do vnutra som mu nikdy nič nedavala ani nečistila.

anavila
21. apr 2012

skús napísať užívateľke strapco13 ona je ORL lekarka

katren
21. apr 2012

asi nie, ale pre taketo pripady kupujem detske anatomicke vatove tycinky....ked sa dieta mykne, tak urcite tak hlboko nevojdes ako s obycajnou....skus sa poobzerat po takych 😉