Nebezpečný detský príbor z obchodu Lidl

katka.ge
15. apr 2020

Moja malá 6 ročná krájala s detským nožíkom z Lidlu, tak si porezala ukazovák, že sme 10 minút nemohli zastaviť krvácanie, je toto možné??? Ako ich tak bezpečne pre deti vyrobili!!!

brezza
15. apr 2020

@katka.ge videla som na internete fotky, ze deti mali porezane usta z ich lyzic

amelia000
15. apr 2020

@katka.ge tak ak krvaca 10 min len tak z porezania asi by trebalo dat vysetrit krv.

laurika26
15. apr 2020

my máme ten väčší a 3 ročná s ním v pohode papá, nepríde mi nebezpečný - možno je problém v konkrétnom kuse, nie v príbore ako celku...

oli18
15. apr 2020

Videla som video, kde po zapichnutí vidličky do párky párka oxidovala, sfarbila sa v mieste vpichu. Je dostať normálny antikorový detský príbor, divím sa, že také šmejdy deťom kupujete a akceptujete marketingové ťahy marketov na úkor vlastného zdravia.

tanyan
15. apr 2020

@oli18 to sú nedočistené po výrobe ako keď doma ostríš nôž a zostane ti čierne. stačí to len detailne vyčistiť.

lenadka
15. apr 2020

Mne ten príbor tiež farbil a stále farbí a to už bol nejaké 4 umývania na 70 stupňov dlhý program v umývačke riadu. Tak už neviem ako dôkladnejšie vyčistiť. Problém je už len nôž. Zvyšok nefarbí.

nika_m
15. apr 2020

Nasmu synovi svokra doniesla aj maly aj velky pribor a na vidlicke som si uz pri rozbaleni vsimla, ze je medzi zubkami ostry vycnievajuci kraj (neviem ako to lepsie opisat) , ako keby zle dobrusili alebo co ja viem 🙄

sissy27
15. apr 2020

@katka.ge Prepáč, ale to, že tvoja dcéra si zarezala nožom do prsta nie je chyba noža a ani lidlu, takisto 10min krvácanie nie je chyba noža ani lidlu. Je to príborový nôž určený na krájanie jedla, logicky si s tým môže ublížiť. A vidličkou si môže vypichnúť oko, akoukoľvek.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snowflake07
15. apr 2020

Nam spadla lyzicka a vidlicka v kuchyni na kachlicky a rukovate sa rozleteli asi po 7 kusov.Ako keby porcelan sa rozbil.

brezza
15. apr 2020

@snowflake07 je to porcelan. Su vyrobene v Cine

11iva11
15. apr 2020

Ja som ho tiež dostala zadarmo v Lidli, ani nálepky nebolo treba. Asi predavačka už vedela, že je to šmejd a mne sa teda tiež zdá úplne aušus. Určite ho nedám deťom.

kittykat22
15. apr 2020

@katka.ge ako pisu vyssie, mozno by bolo treba skontrolovat zrazanlivost. To nie je normalne, ze krv tecie 10 min z malej rany

brezza
15. apr 2020

@kittykat22 mozno bola vacsia alebo to mamicka trosku prehnala.

laurika26
16. apr 2020

@brezza ale tak sa robia zbytočne pletky... ale to sa dá čakať na sociálnych sieťach, každý píše ako chce lebo žiadna zodpovednosť za svoje slová...

nikyball
16. apr 2020

@oli18 najprv ten príbor treba umyť , mne práveže príde divné že rodičia si prinesú niečo z obchodu a neumyju to.

oli18
16. apr 2020

@nikyball ano, aj. Okrem toho je to vsetko nekvalitne. Cina chrli, ziadne kontroly, ak nieco nasi namatkovo skontroluju, zidtia, ze je to skodlive.

stanulienkat
16. apr 2020

V prvom rade parky nie su detektor kovov. Je to potravinovy odpad. Takze zmena farby parku nemusi suvisiet s nekvalitnym priborom,ale nekvalitnym parkom. Nie "parkou". 😊😂

kittykat22
16. apr 2020

@stanulienkat to nemyslis vazne, ten nezmysel co si napisala. Pretoze su nekvalitne parky tak farbia na cierno 🤦‍♀️

grankosko
16. apr 2020

Ja som minule videla, že tie príbory zanechávali také čierne stopy na potravninách, neviem či to párky nenapichovali. Ako neviem, ja som ich našťastie ako vidím teraz neriešila

stanulienkat
16. apr 2020

@kittykat22 samozrejme,ze som to nemyslela vazne. Nam ten pribor nefarbi.

malapepka
16. apr 2020

Raz mi suseda hovorila, ze v Jednote maju zle a nebezpecne rozky (podla mna su vyborne, chutne), lebo jej syn sa tym rozkom dusil.
Takze v jej ponimani su rozku z Jednoty zle, plosne a vsetky, v podstate je ti vina toho rozka.
Ona to myslela fakt vazne 🤦‍♀️ cize aj tu je na vine noz, co ju mal co porezat!!!

maciatkolulu
17. apr 2020

@katka.ge celkovo keď vynecháme riešenie kvality príboru, mi príde absolútne smiešne napísať, že dcéru porezal nôž, prepáč a načo slúži nôž? Podľa mňa na krájanie, dcéra má šesť, takže predpokladám, že si nebrusia mäso s babacim nožíkom. Takže ak sa jej smykla ruka a svihla si do koze, niet sa čo čudovať, že sa porezala, rovnako by ju porezal detský pribor villeroy and boch😉, či by jej sfarbil kožu ako tomu ubohemu parku to netuším, ale teda ak riešime "bezpečnosť" noža, tak ANO nože zvyknú rezat😂😂😂a co sa týka farbenia, ja stále viac a viac žasnem. Stačí jedno video, jedna správa na nete a zaručene informácie už lietajú.... Ovečky je slabý výraz. Viete o tom, že červena farba, teda tzn CERVENE ruská odpudzuju vírusy 👏👏👏👏👏😎😉😉, kebyže sa to správne vypustí, verím tomu, že Slovensko by do par dni žiarili na červeno a bol by akútny nedostatok akejkoľvek červenej latky😂😂😂

emmusska
17. apr 2020

hmmm bol to nozik a bohuzial pri noziku je riziko porezania sa 🙂

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenocka12345
17. apr 2020

dávajte si pozor , mala som s nimi problém a tak som ich dala do tv , keď sa to dozvedeli , ešte pred reporážou , dostala som mail od ich právnika na niekoľko strán. Pred kamerou som ( ako vyštudovaná herečka) koktala :(