Operácia pruhu u dvojročnej dcérky

nadaa1
21. jún 2020

ahojky moja dcera ma 2 roky a ma pruh teraz ide na op ale ja sa strašne bojím ako to dopadne dr povedal že musí neviete ako to je kto ma skudrnosti nezrastie sa to samo ?? nemôže to opäť dostať keď stále plače a pučí sa namáha sa ?? ako to prebieha ? dakujem

leniel
21. jún 2020

@nadaa1 a prečo dcérka plače a pučí sa? mne operovali pruh ako 1,5 ročnej, už sa neurobil opäť.

nadaa1
autor
22. jún 2020

@leniel plače všetko chce keď spadne plače keď jej niečo nejde pučí sa kričí a tak ako deti

leniel
22. jún 2020

@nadaa1 toho by som sa nebala, to uz nie je taky plac ako ked hodiny place kolikami strapeny novorodenec

leanax
16. júl 2020

@nadaa1 ahoj. môj syn mal 2 roky keď ho operovali na pupočný pruh..zvládol to perfektne. 3dni sme boli v nemocnici. pred operaciou mu dali kanilu na rucku a silno mu to pripevnili,dali mu vypit nieco z coho bol trosku mimo, operácia trvala 20.min. dopadla dobre prebral sa ale ešte si pospal asi 2hodiny hore na operacke a ja som ho čakala vonku na chodbe...keď mi ho konečne doniesli už sa preberal bol ok ale prespal cele poobede. večer už behal po chodbe...po operácii nezvracal tak sme mohli ísť domov na ďalší deň...