Pád na chrbát

miaa1993
4. mar 2016

Dobry vecer chcela bz som poradit...Rano som spadla zo schodov na chrbitu...Odvtedy to je napuchnutu a strasne to pri pohybe boli....Kedze som v Anglicku na prazdninach nemam moznost ist k doktorovy...Co by to mohlo byt? Alebo nejaka rada co by mi pomohlo??? Voped dakujem....

bonaqa2013
4. mar 2016

jednoznačne rongen. Môžeš mať prasknutý stavec. tiež som tak spadla pred niekoľkými rokmi. ja som išla na druhý deň do nemocnice....

janinah
4. mar 2016

a v anglicju nemajú doktorov? to sa chceš až domov dotrepať s nedajbože zlomenou chrbticou a ochrnúť? ty si dieťa ? toto nie je sranda ☹

misel0806
4. mar 2016

Tazko povedat co by to mohlo byt. Mozes to mat narazene. Pokial by sa ti bolest zhorsovala neodkladala by som navstevu lekara aj krd si v zahranici a tazko je to tam z doktormi. Ale zdravie je prvorade. Aby sa ti to nahodou neskomplikovalo este viac😉😉😉

miaa1993
autor
4. mar 2016

Ano maju tu doktorov ale kazdy vieme ake tu je zdravotnictvo ale ako citam asi pojdem na pohotovost mate pravdu neni to sranda....Zo zaciatku ma to ani moc nebolelo myslela som ze to bude len narazene ale opuch neprestava ani po obkladoch...Dakujem pekne za rady...

misel0806
4. mar 2016

@miaa1993 nastiv lekara. Chod skor ako neskoro v zaujme tvojho zdravia. Sama si aj tak nepomozes ani nic nezmozes. Drzim ✊✊

simsalabim
5. mar 2016

@miaa1993 ak mas komercne poistenie - co dufam mas, kedze si tam na prazdninach - tak staci zavolat na cislo asistencnej spolocnosti, ktore ti dali pri poisteni (budes hovorit so slovenskym alebo ceskym operatorom). Ja som takto raz volala - tiez v Anglicku - a za polhodinu bol u mna lekar, ktory dalej vsetko riesil. A minuly rok na dovolenke v Grecku riesil jeden zdravotny problem aj moj manzel. Tiez zavolal do poistovne, odporucili nemocnicu a dopravu taxikom (to potom doma preplatili), ked prisiel do nemocnice na dane oddelenie, lekar uz o nom vedel a bral ho prveho dnu.