• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Padol na ňu detský kolotoč. Mohlo sa jej niečo stať?

26. januára 2009 
Ahojte, pred 2 hodinami ked som davala malu do postielky tak na nu padol kolotoc :frowning2: konkretne ta tazsia cast ktora hra a toci hracky. Padlo jej to tak na licko a obocie. Hrozne zacala hystericky plakat a potom som ju ukludnila dala som je cicik a bolo dobre. Neskor sme sa uz hrali na hracej deke a uz sa aj trosku pousmiala. Chcela som ist radsej aj na pohotovost ale mama a manzel mi hovorili ze jej nic nie je ze sa iba zlakla...ale ja sa bojim.. myslite ze mam radsej ist?
teraz spinka :cry:
24. jan 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sleduj ju ci sa sprava tak ako predtym a skus ju cez to potom pozdejsie pohladkat, mozno sa len velmi zlakla. Aj jej to vidno ? Myslim ci to ma cervene ? Nam sa pod malym rozpadla postielka :frowning2:
24. jan 2009 o 20:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tynush jaj si mi pripomenula moje deti :grinning: :grinning: :wink:
neboj nic, maly strhava kolotoc kazdy den a je ok, mala ho dokonca praskla.....
tamca padla z prebaloveho pultu mala tolko mesiacov co tvoja a utekali sme na potovost bolo to ok.....babo ma makkucke kosti
neboj nic, len sleduj ci je svetko ako ma byt a malicku pekne vystiskaj :slight_smile: :wink:
24. jan 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No nema to cervene a aj som jej sa to pokusala potlacit a neboli ju to, ja len ci nahodou otras mozgu? alebo nieco neviem ako citlive su babatka. Budem ju sledovat celu noc

Dakujem baby
24. jan 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mojho maleho ovalila nocna lampa, rovno po hlave, mal tam aj cervene a potom modrinku tak sme isli pre istotu ale vsetko ok. Aj teraz je ok, smeje sa a tak. Neboj
24. jan 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, keď som bola s malou na neurológii, lebo sa udrela, doktor vravel, že po úraze treba sledovať zmenu správania (čiže nedávať dieťa hneď spať) a zreničky (musia byť rovnako veľké)
ale zase pri takých malinkých deťoch by som sa na tie zreničky nespoliehala, lebo vraj u nich je to normál, ak majú niekedy rozdielne zreničky, no neviem
24. jan 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,pripajam sa k vanish,ze treby sledovat zmenu spravania a zrenicky,ked je podozrenie na otras mozgu,ale myslim si ze to neni tvoj pripad :wink: kamaratke spadol maly z dost strm.schodov :frowning2: ale nic sa mu nestalo az na hrcu na hlave :wink: .....este ma napadlo,co sa tyka otrasu mozgu (ale to nie je vas problem neboj :wink: ) dalsi priznak je vracanie,krutenie hlavy-aj kedneviem ci sa to da rozpoznat u tak maleho dietatka,a ked dieta po uraze neplace.nebojkaj sa,posleduj si ju a uvidis,ze to bude dobre :wink: :slight_smile:
24. jan 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a nedavat kolotoc nad hlavu dietatka :fearful: ...my sme jeden dostali, ale ani raz ho tam nemala, ved to vyzera uz na pohlad dost labilne...a ta hracia vec je tazkaaaaa :wink:
25. jan 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akonahle vie uz dietatko sediet treba kolotoc dat prec aby ho na seba nestrhlo, ale to nie je tvoj pripad tynusqua, bol asi slabo utiahnuty o zabradlie? :confused:
26. jan 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ajj my sme mali kolotoc dva dni hiihi, stale ho tahal tak som ho dala dole a nechala som mu dve hracky pripnute o zabradlie, tie nespadnu urcite, ale ani toho vobec nezaujima, staci ze ma na zaspavanie oblubenu vec :grinning: , no a mamina nerob si tazku hlavu kazde dieta spadne alebo sa udre aj moj maly ale preslo a este takych bude, ale tiez som sa zlakla :wink:
26. jan 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, mne sa zdá to upevnenie kolotoča veľmi labilne. My sme malému kúpili www.babytrend.sk/fisherprice-kolotoc-nad-postielku-motyliky-p-1152.html a ja som ho na postieľku okrem vlastného uchytenia ešte aj priviazala. Lebo keď som si pomyslela, že by to na neho padlo :astonished:
26. jan 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tynushqa aj mne sa to stalo asi dva mesiace dozadu.. ale neboj sa, nic sa urcite nestalo, len sa musela zlaknut..
26. jan 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na dva apol mesacne deti nejako casto pada kolotoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , aj nasa mala presne 2 a pol mesiaca ked na nu capol kolotoc, ale nastastie iba tie hracky, bez tej tazkej veci, lakla sa a trosku poplakala a vsetko bolo potom nastastie v normale
26. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok