Padol na ňu detský kolotoč. Mohlo sa jej niečo stať?

tynushqa
24. jan 2009

Ahojte, pred 2 hodinami ked som davala malu do postielky tak na nu padol kolotoc ☹ konkretne ta tazsia cast ktora hra a toci hracky. Padlo jej to tak na licko a obocie. Hrozne zacala hystericky plakat a potom som ju ukludnila dala som je cicik a bolo dobre. Neskor sme sa uz hrali na hracej deke a uz sa aj trosku pousmiala. Chcela som ist radsej aj na pohotovost ale mama a manzel mi hovorili ze jej nic nie je ze sa iba zlakla...ale ja sa bojim.. myslite ze mam radsej ist?
teraz spinka 😢

beelinka
24. jan 2009

Sleduj ju ci sa sprava tak ako predtym a skus ju cez to potom pozdejsie pohladkat, mozno sa len velmi zlakla. Aj jej to vidno ? Myslim ci to ma cervene ? Nam sa pod malym rozpadla postielka ☹

dididi30
24. jan 2009

tynush jaj si mi pripomenula moje deti 😀 😀 😉
neboj nic, maly strhava kolotoc kazdy den a je ok, mala ho dokonca praskla.....
tamca padla z prebaloveho pultu mala tolko mesiacov co tvoja a utekali sme na potovost bolo to ok.....babo ma makkucke kosti
neboj nic, len sleduj ci je svetko ako ma byt a malicku pekne vystiskaj 🙂 😉

tynushqa
autor
24. jan 2009

No nema to cervene a aj som jej sa to pokusala potlacit a neboli ju to, ja len ci nahodou otras mozgu? alebo nieco neviem ako citlive su babatka. Budem ju sledovat celu noc

Dakujem baby

paola.o1
24. jan 2009

Mojho maleho ovalila nocna lampa, rovno po hlave, mal tam aj cervene a potom modrinku tak sme isli pre istotu ale vsetko ok. Aj teraz je ok, smeje sa a tak. Neboj

vanish1
24. jan 2009

ahojte, keď som bola s malou na neurológii, lebo sa udrela, doktor vravel, že po úraze treba sledovať zmenu správania (čiže nedávať dieťa hneď spať) a zreničky (musia byť rovnako veľké)
ale zase pri takých malinkých deťoch by som sa na tie zreničky nespoliehala, lebo vraj u nich je to normál, ak majú niekedy rozdielne zreničky, no neviem

zoeno.1
24. jan 2009

ahojte,pripajam sa k vanish,ze treby sledovat zmenu spravania a zrenicky,ked je podozrenie na otras mozgu,ale myslim si ze to neni tvoj pripad 😉 kamaratke spadol maly z dost strm.schodov ☹ ale nic sa mu nestalo az na hrcu na hlave 😉 .....este ma napadlo,co sa tyka otrasu mozgu (ale to nie je vas problem neboj 😉 ) dalsi priznak je vracanie,krutenie hlavy-aj kedneviem ci sa to da rozpoznat u tak maleho dietatka,a ked dieta po uraze neplace.nebojkaj sa,posleduj si ju a uvidis,ze to bude dobre 😉 🙂

bashka
25. jan 2009

...a nedavat kolotoc nad hlavu dietatka 😨 ...my sme jeden dostali, ale ani raz ho tam nemala, ved to vyzera uz na pohlad dost labilne...a ta hracia vec je tazkaaaaa 😉

mywiel
26. jan 2009

Akonahle vie uz dietatko sediet treba kolotoc dat prec aby ho na seba nestrhlo, ale to nie je tvoj pripad tynusqua, bol asi slabo utiahnuty o zabradlie? 😕

nimi22
26. jan 2009

ahojte, ajj my sme mali kolotoc dva dni hiihi, stale ho tahal tak som ho dala dole a nechala som mu dve hracky pripnute o zabradlie, tie nespadnu urcite, ale ani toho vobec nezaujima, staci ze ma na zaspavanie oblubenu vec 😀 , no a mamina nerob si tazku hlavu kazde dieta spadne alebo sa udre aj moj maly ale preslo a este takych bude, ale tiez som sa zlakla 😉

vivusika
26. jan 2009

ahoj, mne sa zdá to upevnenie kolotoča veľmi labilne. My sme malému kúpili www.babytrend.sk/fisherprice-kolotoc-nad-postie... a ja som ho na postieľku okrem vlastného uchytenia ešte aj priviazala. Lebo keď som si pomyslela, že by to na neho padlo 😲

claudinka
26. jan 2009

tynushqa aj mne sa to stalo asi dva mesiace dozadu.. ale neboj sa, nic sa urcite nestalo, len sa musela zlaknut..

janzi
26. jan 2009

Na dva apol mesacne deti nejako casto pada kolotoc 😝 , aj nasa mala presne 2 a pol mesiaca ked na nu capol kolotoc, ale nastastie iba tie hracky, bez tej tazkej veci, lakla sa a trosku poplakala a vsetko bolo potom nastastie v normale