Podozrivá pomliaždenina zo škôlky

moonglow
25. apr 2014

vcera sa syn (5,5r.) doma trochu buchol na chrbat, neprimerane plakal, pozrela som a tam pomliazdenina, ktoru si nemohol sposobit tym malym buchnutim doma... akurat trafil na ranu, ktoru musel ziskat v ten den v skolke ... do vtedy sa na nic nestazoval... je to pozdlz chrbtice, tesne vedla nej, na mieste oblicky, teda citlive miesto, podla mna ... vyzera to ako odtlacok 4 prstov, akoby ho ktosi zdrapil... vcera boli tie 4 body cervene a opuchnute , dnes modrina, opuch sa zlial, ma to asi 10 cm ... syn zatlka, nic nevie, nic si nepamata ... ucitelku som hned rano konfrontovala, tiez nic nevie, nic si nevsimla ... poobede to preberiem aj s druhou ucitelkou...

syn je inak v skolke kludny, nikdy s nim nebol ziadny problem ... nebije sa, ani jeho nebiju... je priatelsky, alebo sa drzi bokom, neprovokuje, ucitelky ho stale chvalia ...

najskor som bola nahnevana, chcela som ho vziat k dr. ale dnes rano isli zo skolky do jaskyne, kam sa tesil, tak som prestala hysacit a siel normalne do skolky ... ako by ste postupovali vy? odfotila som to, ale na foto je to dost nejasne ... chrbat boli, ale nevyzera to na nic vazne ...

belasy_motylik
16. máj 2014

@moonglow spravila si jednoznačne správne, keď si to oznámila v škôlke, lebo mohlo by tiež stať to, že by ti to oznámila pani učiteľka a nepriamo tým obviniť vás a vieme, čo sa v dnešnej dobe deje. Mohlo mu to spraviť iné dieťa pri hre, ako sa tu spomínalo, čo je dosť pravdepodobné, učiteľka v tom prípade o tom skutočne nemusí vedieť a syn tiež nie, deti niečo zabolí a hneď to hodia za hlavu. Ťažko povedať. Ak je to len začervenalé tak neodporúčam žiadne masti, naopak, prikladaj opakovane chladné obklady a ak máte Alpu, tak potieraj viac krát za deň nech sa koža upokojí a schladí.