Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prečo môj 2,5 ročný synček dnes stratil vedomie?

daduska2009
5. júl 2012

Ahojte chcem sa poradiť, dnes mi malý z ničoho nič spadol na zem a asi desat-pätnást sekund nevnímal ešte sa mu to nestalo máte niekto s takýmto niečim skúsenosti ak ano budem rada ak napíšete čo robiť dosť nás to vystrašilo . Ale teraz už je zda sa byť v poriadku.Dakujem

gubcikova
5. júl 2012

dehydratácia?

traktor
5. júl 2012

smer lekar..urcite nie ci ma s tym niekto tu skusenost a hladat, porovnavat..môze to byt cokolvek..aj ta dehydratacia/ pil dost?ale co ked je to nieco ine? ..ja uz by som letela k lekarke a dala ho vysetrit..môze sa to zopakovat a uz sa nemusi prebrat..neries to tu , oblec sa a chod..drzte sa

happy3
5. júl 2012

no nic lepsie ti poradit neviem len aby si hned zajtra sla k Dr. nech sa na maleho pozrie 😒 ,

vinifred
5. júl 2012

..možno z tepla.ale ja miesto písania na fórum by som si zavolala aspoň na 112 a poradila sa radšej tam..

vefi89
5. júl 2012

@daduska2009 v prvom rade skontrolovať životné funkcie, nohy zdvihnúť nad hlavu a podržať v takej polohe. Už čím to je je otázne, možno zmena tlaku, možno z toho tepla, možno z nedostatku tekutín.
a rozhodne zájsť k Dr.

xenicka13
5. júl 2012

epilepsia

astonka
5. júl 2012

určite by som šla k Dr.

erika3011
5. júl 2012

Ahoj treba s ním okamžite na pohotovosť, kedže dnes je sviatok doktorov zastihneš len tam.. ja by som ho hned brala a nie tu písala o rady 😒 tam ho vyšetria a presne ti povedia o čo ide, je teplo možno je dehydrovaný, alebo nemáva afektové záchvaty? Sú to záchvaty plaču pri ktorý dochádza samovolnemu vyrazeniu dychu dieťaťom a dieťa odpadne (moja dcérka to žial mávala, no z toho sa vyrastie)...

kilian
5. júl 2012

Odpoved hladat na fore???wauuuuu,ja by som uz davno Bola u lekara...

zuzanockamt
5. júl 2012

ja uz by som bola davno na pohotovosti, ak by mi dieta stratilo vedomie a nepytala by som sa na fore ... pretoze to moze byt cokolvek

petronesa
5. júl 2012

moźe to mat vela faktorov takto bez vysetrenia tazko povedat jednoznacne k lekarovy toto nie je sranda hlavne u tak maleho dietata a nie tu sa pytat

simema
5. júl 2012

mohol to byť epileptický záchvat,určite chod k lekárke.

lenok
5. júl 2012

Na to, kolko ste sa o to dietko snazili, konas velmi lahkovazne. Aj rokov mas uz dost... Nechapem, ze mas este cas a chut pisat sem...

latvia
5. júl 2012

strata vedomia je stale zavazny priznak, uz aj obycajna dehydratacia moze dieta ohrozit na zivote. nehovoriac a tom ze sa niekde mohlo udriet a nevsimla si si to, je vela diagnoz ktore mozu zapricinit bezvedomie. chod k lekarovi, budes kludnejsia

pimpulienka
5. júl 2012

☹ Jednoznačne utekať k lekárovi. To, že je už teraz v poriadnu neznamená, že aj bude. Treba sa isť aj so synčekom informovať k odborníkovi.Radim čo najskôr a držim palce, aby bolo všetko o.k

sakura77
5. júl 2012

nevahaj a chod,mne moja takto dvakrat odpadla a teraz berie protiepilepticku liecbu...... ☹ ☹ ☹ urcite treba eeg urobit....

dionyzka
5. júl 2012

... urcite ihned na pohotovost. Necakat!

atrami
5. júl 2012

Určite k lekárke, teraz aj na pohotovosť. Prednedávnom dostala kolegyňa epileptický záchvat-trval presne 10 minút, potom bola úplne v poriadku.
Pri takýchto stavoch s ohľadom na vek dieťaťa, neváhaj ani minútu.
Držím palce, nech je všetko O.K.

pink_lady
5. júl 2012

žasnem...decko mi strati vedomie a ja sadnem na kona a budem ziadat o diagnostiku cez internet? Uz aj by som balila veci a isla na pohotovsot - rataj s tym ze asi zostanete na pozorovanie

salma22
5. júl 2012

chod k doktorovy nech mu zistia z coho to bolo ....moze sa to opakovat ...a pohotovost je otvorena

mia258
5. júl 2012

Choď hneď teraz na pohotovosť, nech ho prezrú a spravia vyšetrenia. Môže to byť len maličkosť z horúčavy ale aj niečo vážnejšie, čo navonok nezbadáš.
Také veci netreba zanedbať 😒

malinkaaninka
5. júl 2012

tak malé dieťa nemá čo strácať vedomie a ty nemáš čo surfovať keď sa to stalo!!!

kepassa
5. júl 2012

tiez mi ako prve napadlo ci nebol dehydrovany a hned na to epilepsia...ale pricin moze byt strasne vela urcite je nutne vyhladat lekara, nam raz z nicoho nic spadla starsia dcerka ked mala 1.5 roka /ako vrece zemiakov z nicoho nic s nou buchlo o zem/ hned sme vyhladali lekara, bola vysetrena neurologom urobili jej ct-cko nic nezistili nastastie vraj to mohli byt febrilne krce /bolo to v zimnom obdobi/ brala kvapky nepamatam presny nazov na koordinaciu....pricin moze byt strasne vela necakaj

lienockaa
5. júl 2012

ano stalo sa nam to, dvakrat, prvyraz mal syn 2,5 roka, odpadol po odbere krvi, priamo u lekara, takze sme okamzite masirovali k neurologovi, nic sa na nom nenaslo, druhyraz ked mal 3,5roka, bol v takej divnej polohe na gauci a bol tiez po odbere krvi, lenze uz sme boli doma, povedal, ze ho boli hlava a omdlel-on velmi zle znasa lekarske prostredie a pri odberoch strasne vyvadza, takze ja neviem uplne vylucit aj podiel toho afektu, hlavne pri tom prvom omdleti to bol velmi nasilny odber..k lekarovi sme aj tak znova isli, znova neurolog, robili mu aj vysetrenia mozgu, nic sa nenaslo, tak sme este isli ku kardiologovi,ci nie je pricina tam, nenaslo sa vobec nic, nic nebolo ani v tych odberoch, pre ktore odpadol..nemohla by som sediet doma a nevediet preco mi dieta omdlelo.. 😕

lentilka29
5. júl 2012

pozeram,ze mas troch anjelikov a proste syn ti odpadne a ty riesis tuto situaciu na konikovi....no,len cvalaj dalej....

lenka.s
5. júl 2012

akoze toto ma maximalne dojima, ze dietatu sa nieco stane a namiesto toho, aby mamicka okamzite vyhladala lekarsku pomoc, pise na konika .... bud si robi srandu, alebo sa nikde dobre udrela do hlavy aj ona 😠 😠 😠

amulienka
5. júl 2012

@daduska2009 ahoj poznam ked sa to niekomu stalo, ale to mal 16 rokov a zrazu z nicoho nic padol, ani si nic nepamatal a nestastne na roh stola tak mu trochu zasivali vzadu hlavu, boli tepla a na pohotovosti povedali ze asi z toho, ale odvtedy sa to uz nikdy nestalo. len ze keby sa necitil dobre, ale on absolutne nic, uplne bol v pohode a zrazu bum. na par sekund.

lucka1987
5. júl 2012

je smutne, ze treba hovorit 31 rocnej mamicke, co ma spravit 😔 tak teda moja 26 odpoved je stale taka ista ako tie predomnou. chod k lekarovi.

boska79
5. júl 2012

som myslela ze ma tu na konovi uz neprekvapi nic.... ale bud nemas vsetkych v hlave pokope, alebo si vymyslas, lebo to aby dieta doma odpadlo a mamicka si vypisuje ze co ma robit, namiesto aby leteli smer doktor...mi pride total sci-fi

prahaxx
5. júl 2012

skus sa opytat televizneho liecitela v noci

drabantovazuzana
5. júl 2012

pre boha živého.... dieťa má 20 sekúnd v bezvedomí a ona zapína net a pýta sa, čo treba robiť.... Nehnevaj sa na mňa, mám pocit, že si robíš srandu.... 😖 😖 😖

Tu začni písať odpoveď...

Odošli