Používame cookies. Viac informácií tu. OK
evallu
15. feb 2019

@diana218 doktor !!! Asi sa mu to zapálilo , resp ma tam infekciu. Treba dezinfikovať zašiť držať prekryté sterilne ALE vzdušné , nechodiť ... ak uz je inf tam tak lokálne aj vnútorne antibiotiká ... v takej krajine hľadajte súkromného chirurga zaplatíte viac ale stojí ta noha za to... aj podľa budovy čistoty a vybavenia ambulancie sa dá poznať kvalitný doktor ... držím palce

sissy27
15. feb 2019

@diana218 no samozrejme, že smer lekár, nič iné sa ani robiť nedá. Teda dá sa ešte experimentovať, že možno si s tým telo samé poradí, prípade máčať v mori, lebo slaná voda mu to vydenzinfikuje, ale výsledok neistý.
Verím, že cestovné poistenie ste si uzatvorili, tak nebude problém ani s peniazmi za ošetrenie.

22patricia22
15. feb 2019

sama by som to tam isto neliecila. rozhodne musi ist k lekarovi a zvlast ak ste v takych krajinach. ak mas nejake pochybnosti, tak isto mate cislo na delegatku, tak zavolaj jej nech niekoho zozenie

tenerifka
15. feb 2019

@diana218 mne sa stalo nieco velmi podobne v lete na Maldives, rozrezala som si nohu o koral, nastastie az ku koncu dovolenky. Mne to osetrovali 3-krat za deñ v rezorte, ale s tym, ze ak dostanem horucku alebo sa to zhorsi, prevezu ma na kliniku na susedny ostrov. Nesmela som sa 2 dni kupat a vobec som nesmela stupat na piesok, po tych 2 dñoch som do mora skackala na jednej nohe, ale fakt som to nezatazovala, oddychovala som na lehatku pod palmou, tie prve 2 dni mi dali zamestnanca s inv.vozikom a vozil ma napriec ostrovom do restiky. Takze nech vela oddychuje aspoñ 2 dni, chodi na osetrenie a cistenie a v pripade zapalu atb

tenerifka
15. feb 2019

@22patricia22 aku delegatku prosimta?

babi81
15. feb 2019

@diana218 doktor, urcite ste su dali
poistenie takze v pohode doktorovi alebo na pohotovost

diana218
autor
15. feb 2019

Ahojte ďakujem veľmi pekne, akurát sme prišli od sukromneho doktora a veru nesklamal. Poriadne mu to tam precistil, vydezinfikoval a povedal že tam ma infekciu, dal mu antibiotiká, obviazal a ak sa mu nezlepší má ísť aj na rontgen keďže to má veľmi narazene. Ďakujem ale za odpovede 😊

tenerifka
15. feb 2019

@diana218 tak super, nech vela oddychuje s nohou hore, a nech ide znova na kontrolu. Mohol mu na par dni pozicat barly

tenerifka
15. feb 2019

@diana218 vyuzili ste poistenie? Ja som sice mala samozrejme cestovne poistenie, ale nic po mne nechceli

Tu začni písať odpoveď...

Odošli