S akými pádmi ste išli do nemocnice?

kikaski
12. jún 2014

Ahojte, moja 15 mesačná dcérka sa včera veľmi šikovne dostala na gauč, kde sa predtým ledva vyškriabala a už bolo...bola to sekunda, bola som blízko nej a nestihla som ju zachytitť...spadla hlavičkou na stol, nechytila hlavu, ale má hrču kúsok od hlavičky...správa sa štandarnde, papať jej chutí, spala štandardne, hrá sa, je veselá....treba s každým pádom ísť za lekárom? či som niečo nezanedbala....

habibi78
12. jún 2014

Takých pádov si ešte uzijes 🙂 ked mala neni spava, nevracala ani nie je nejaká utlmena, tak jej daj nejaký studený obklad, ked chceš tak informuj pediatricku ale do nemocnice by som asi neletela

marylis
12. jún 2014

Ahoj, presne takto mi padol raz maly, ale on si buchol hlavicku o stol. Plackal asi 5minut (ja asi hodinu). No a potom ako keby sa nic nestalo. Vesely, papal ako zvycajne, unaveny nebol. Tak som to neriesila. Akurat som konzultovala so svokrou (lekarka). Ta povedala, aby sme ho sledovali. Pokial by mal rozdielne zrenicky, unaveny a podobne, ze mame ist na pohotovost. Nic take sa nedialo, nastastie. 🙂 Pokial si chces byt ista, zavolaj na 112 a pani ti cez telefon povie, co treba robit. 🙂

gagik
12. jún 2014

s pádmi na nemocnicu? v prvej chvili som nepochopila o co sa jedná.... 😅

sampo
12. jún 2014

no tych padov este bude, neboj. Ja som nebola este ani s jednym a to mlady pan mal obdobie, ked padol skoro kazdy den na hlavu na tvrdej dlazbe. Pravdupovediac som sa aj bala chvilu, ale vedela som co sledovat. A ako moze mat hrcu kusok od hlavicky? 😕

tatalin
12. jún 2014

nemyslím si že treba... dieťa keď ho niečo bolí tak to dá najavo.. keď mu je ok tak sa hrajká alebo robí to čo vždy... malý vie vyliezť už všade vlasy mi dupkom stavajú a raz keď mi bolo zle ostal na posteli sam ale vedel vyliezať aj zliezať ale bol rozospatý, bum na zem,nvévidela som ako... a bola tam prasknutá kľučná kosť... a pritom mojou vinou predtým sa prekoprcol z kresla keď bol ešte menší a nič sa mu nestalo... máme tých pádov za sebou veľa ... toľko som sa narevala..viac jak on...ešte teraz ma stisne keď si pomyslím čo sa mohlo všetko stať... chvala bohu decký najelíčkovia sú rýchlejší a zachraňujú!!!!

latvia
13. jún 2014

1.xpad z gauca na zem, mal asi 5m, nesla som k dr. 2. pad z operadla gauca na tvrdu zem, asi z 1,3m vysky-nesli sme do nemocnice. 3. pad celeho hopsadla zo zarubne na zem, kovova pruzina ho tresla po hlave, 5 cervenych oskretych flakov na hlave- sli sme na traumatologicku ambulanciu, vsetko bolo ok.4. pad z odrazadla s kotrmelcom cez odrazadlo na asfalt, takmer som umrela od strachu, cela tvar oskreta- nesli sme.

urcite by som sla ak:
-pad bol z velkej vysky, tvrdy dopad priamo na hlavu
-dieta neustale place, pripadne sa stazuje na bolest
-dieta je apaticke a spave napriek dostatocnemu spanku pred padom
-dieta zvracia
- sa prilis bojim a chcem mat pokoj v dusi ze mu nic nie je