Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Syn ublížil dcére

126
11. máj 2014

Ahoj. Chcem sa spýtať včera môj syn ktorý váži20 kg mohol neako vážnejšie ublížit mojej dcére ktorá má desať rokov tým že jej stál nohami na hruď. Stále si sťažuje ze ju boli hruď od včera. Pýtam sa len preto či mám ísť s ňou k lekárovi alebo jej to prejde samé. Včera aj dýchať malá problém.

coffea
11. máj 2014

Samozrejme, ze si mala hned utekat k lekarovi. To co maju za hru stavat sa na hrudniky jeden druhemu?

celasapremenim
11. máj 2014

kludne moze mat zlomene rebro....ako vobec ta mohlo napadnut nechat to tak bez kontroly u lekara 😢 ved si uvedom, ze je to tlak cez malu plochu
ti mohla aj umriet

katy1979
11. máj 2014

Ja ti poradim pohotovost. Radsej to dat skontrolovat skor ako neskor

m_ij_ka
11. máj 2014

@126 tiež si myslím, že pre istotu by si mala ísť s dcérou na pohotovosť. Netreba to podceňovať.

zuzanocka
11. máj 2014

Nehovoriac uz o prsiach, aj u takychto dievcat, ktore asi treba chranit a nie po nich stupat...ci? 20kg je vela, mohol jej ozaj aj rebro zlomit, prasknut, ked sa jej zle dycha/lo, na mieste je rtg...

katkalubkova
11. máj 2014

mila pani, mate 10rocne dieta a este syna, ktory vazi 20kg a hodite tu takuto otazku? 🙄 🙄 🙄
uz davno ste mala letiet na pohotovost! Oni, tam totiz robia aj rentgen!!!

126
autor
11. máj 2014

Ďakujem za rady. Idem na pohotovosť.

126
autor
11. máj 2014

@coffea ona ležala na posteli a syn prišiel sa s ňou hrať a tak vyliezol na ňu a postavil sa jej na hruď.

coffea
11. máj 2014

Az teraz som si vsimla ze kocka ma 10 rokov. Je nezodpovedna ze mu dovolila aby na nu stupil. Ved podla veku uz by z nej mala byt rozumnejsia slecna

zuzanka999
11. máj 2014

Bože môj ženská čo to sem píšeš? Hneď si mala ísť na pohotovosť a nie sem vypisovať!!! OMG !!! Veď to sú vážne veci toto ... 😕

koniarova
11. máj 2014

Bože ženy. Tak sa stalo. Sú to len deti. Vaše si nikdy navzájom nechtiac neublížili pri jašení? Ten chlapec to nemusel urobiť naschvál.
@126 Radšej ju daj pozrieť, pre kľud duše. Chlapec má 20 kg, čo predpokladám je ešte malé dieťa, tak verím, že jej neublížil. 😉

mahmulienka
11. máj 2014

@126 ahoj, utekaj k lekarovi. ja bezim aj s hociakou hovadinou, radsej zo seba urobim tela, ako potom lutovat, ze som neletela. budes pokojnejsia, urcite. drzim paste

koniarova
11. máj 2014

Inak, je tu diskusia, kde 6-ročné deti by ste nechávali samé /ešte niektoré aj strážiť mladších súrodencov/ 😠 a tu sa pohoršujete. Ach. 😠

aneri66
11. máj 2014

jééminenku robíte z toho tragédiu...boli sme štyria doma, keby moja mama za každý razom behala k lekárovi čo kto kumu spraví bola by tam každý deň aj 2x do dňa....myslím, že poniektoré tu fakt preháňate...

martinkaog
11. máj 2014

no neda mi nenapisat.... ale mam naozaj dost z vasich reakcii 😒 smutne....

wanda123
11. máj 2014

ja by som tiez isla k lekarovi. vsak ked nic, tak sa upokojis, lebo budes vediet, ze ju lekar prezrel a povie, ze nic sa nestalo a vsetko v poriadku.

iwet7
11. máj 2014

ach niektore maminky trosku sa krotte s tym pohorsovanim. Staci len napisat, ze ma s malou utekat k lekarovi howg. Su to uz velke deti pri ktorych nestoji mama cely den, takze stalo sa, nik za to nemoze. Nemusite hned urazat, ze je nezodpovedna a pod. Ani vy nie ste dokonale a mohlo sa to stat hociktorej z nas. Peace...

augustovkaa
11. máj 2014

@126 Moja dcera ma 20 kg a bude mat 5 rokov cize je to este male dieta. Proste decka blbli. Radcej chod na pohotovost a daj vediet ako ste dopadli.

lulu369
11. máj 2014

@126 najlepšie bude keď zabehneš s dcérkou na pohotovosť aby sa na ňu pozreli...

lulu369
11. máj 2014

@iwet7 máš úplnú pravdu...no niektoré mamičky si zrejme pri vyjadrení svojho názoru neuvedomujú, že to čo napíšu vyznie tak ako vyznie....
je pravda, že právo vyjadriť svoj názor má každý, no pokiaľ mám s mojim názorom niekomu ublížiť, tak buď sa zdržím komentára alebo sa snažím prezentovať môj názor tak aby nikoho neurazil...

lady511
11. máj 2014

@126 Ja si tiež myslím že takéto komentáre ktoré tu niektoré dávate su až prehnané,,ved netreba hned zase tak slovne utočit,,pomaly ju zabite že aj ona prispela k tomu že jej dcére je zle...ved nebuddte také uzkostlivé,,,samozrejme ked sa dcéra stažuje na bolest,,treba íst k lekárovi,,ale ved zase aj keby to bolo napr prasknuté/zlomene rebro ...tak ved neumiera,,myslím tak sem dala otázku a čo?????..sa troška spametajte..ved na zlomene rebro sa neumiera(ak to nieje važna zlomenina ktorá by tlačila na niaky orgán ale to by sa dieta vážne stažovalo na bolest).. ..do mna brat sotil ja som rozbila hlavou sklo a som tu aj bez lekára..MAME SI POMAHAT A NIE HNED OMG OMG 😒

126
autor
11. máj 2014

Idem z pohotovosti. Má to vraj len obrazene ale radšej mám ísť zajtra k svojmu lekárovi, aby to on odsledoval lebo vraj aj časom sa môže niečo preukázať. Ďakujem od niektorých za podporu. Srdecna vďaka 🙂

mahmulienka
11. máj 2014

@126 tak super, drzim paste, nech to je fakt len malickost 🙂

digysa
11. máj 2014

@koniarova 😎

126
autor
13. máj 2014

Včera som bola u lekára a on ma hneď poslal na chirurgiu lebo sa mu nezdali tie jej bolesti. A po vyšetrení zistili že ma puknutu kosť na hrudi. A boli prekvapení že nato na pohotovosti neprišli. Teraz musí ležať aby sa u nej začal hojaci proces. ☹
@mahmulienka
@lady511
@lulu369

lulu369
13. máj 2014

@126 ach jaj, želám skoré uzdravenie 😉

lady511
13. máj 2014

@126 to ma mrzí ☹

brisilda
13. máj 2014

@126 fuuuha skore zotavenie a dufam, ze to nebude uz nic vaznejsie ...tie deti toho povystrajaju az az mam doma 11r syna a mladsi ma tiez cca 2O kg ani si nechcem predstavit co muselo to tvoje mladsie sidielko vystrajaj ked to takto dopadlo :(

126
autor
13. máj 2014

@brisilda z gauca skočil na jej hruď. Ona ležala na zemi som nakoniec zistila.

brisilda
13. máj 2014

@126 aj som si myslela, ze na nu musel skocit ked jej az kost praskla :( ach jaaaj tiez mam doma tak sikovne deti len u nas to minule skoncilo nastastie len roztatou perou a jazvou na cely zivot 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli