Trojročný syn zjedol Dorithricin. Čo robiť?

jespera
28. jan 2016

Maminy co mam robit, 3 syn - nasiel doritrhricin - zjedol 6 tabletiek....zatial mu nieje nic..co robit?

mata128
28. jan 2016

Aai by som volala na hoc aku pohotovost.Tam ti poradia skor a lepsie ako my tu

jankastubka
28. jan 2016

Utekat na pohotovost?

bubbble
28. jan 2016

z letaku: Po prehltnutí veľkého počtu pastiliek sa môžu prejaviť žalúdočno-črevné ťažkosti a zvýšená tvorba methemoglobínu (najmä u detí).
V prípade predávkovania sa majú vykonať opatrenia na zníženie absorpcie (napr. podanie aktívneho uhlia, výplach žalúdka) a v prípade potreby sa majú vykonať opatrenia proti methemoglobinémii.

zavolala by som na pohotovost, ze ci mate prist na vyplach..

qidko
28. jan 2016

Zavolaj na detsku pohotovost a opytaj sa ja zvykne volat na neurologicku pohotovost a lekari mi vzdy ochotne pomozu

zuzik307
28. jan 2016

kopirujem z pribaloveho letaku: pri prehltnuti velkeho poctu pastiliek sa mozu objavit gastrointestinalne priznaky a zvysena tvorba methemoglobinu...liecba: podanie aktivneho uhlia, ... https://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/spc/dorit... konzultuj http://www.ntic.sk/

danulicek
28. jan 2016

ja by som isla na pohotovost. drzte sa

malaikasana
28. jan 2016

Nerob paniku, naladuj ho ciernym uhlim a viac kusov kludne daj a odsleduj si...pre pokoj v dusi mozes aj pohotovoat riesit,ale vyplach pravdepodobne robit nebudu

lucia20
28. jan 2016

odkedy moja 10 rocna dcera vypila omylom bublifuk mam v telefone ulozene toto cislo: 24 hodinová konzultačná služba pri akútnych intoxikáciách: +421 2 54 774 166

ja som chcela uz letiet na pohotovost, tak som tam volala a oni mi dali toto tc a tam ma ukludnili, ze je vsetko ok, len nech nepije vela vody. tak skus tam volat.

jabadaba
28. jan 2016

volat toxikologicke centrum, najdes na nete, aj kocky tu dali cislo. Neboj, dobre bude, ale pre klud duse a vhodne kroky ako dietatu ulavit volaj to centrum.

wieruska1
29. jan 2016

ja by som sa riadila letakom a zavolala na to cislo. My sme raz do malej po tom co sjedla mydlo naliali asi pol litra vody a mali ste to vidiet ... normalny zivy bublifuk z nej bol. odvtedy radsej hned volam ci tuhe riedke ci pohotovost