Upilo si vaše dieťa nejakej chemikálie?

grososova
12. nov 2009

Ahoj mamičky!!!Pred pár dnami si malý upil leštičky do umývačky ☹ vlastne ani nevieme či si lizol alebo aj prehltol.Boli sme tri dni v nemocnici,ale nemal žiadne vážne príznaky čiže nevracal a nekašlal 😲 čo sme boli radi.Ale strachom sme sa išli zbláznit ☹ .Takže to muselo byt ozaj máličko,,,Tak som chcela,že či máte aj vy skusenost a že čoho si vaše dieta upilo a ako to išlo potom,,, 😨

zuza.m
12. nov 2009

no naš si neupil chemikalie ale paleneho,dobehol za tatinkom s vyplazenym jazykom ,asi mu tonechutiloa hned ako to dostal na jazyk to vyplul to bolo jedine naše štastie.inak by sa asi poriadne opil.len sme ho sledovali ale na štastie nič mu nebolo .

sipcek
12. nov 2009

ahoj,mojej dcere som nechtiac urobila 3 davky mlieka z prevarenej vody so savom,nastastie som to prevarila,ale neviem si predstavit keby sa toho napila predtym 😅

simonka99
12. nov 2009

no moj brat(myslim,ked mal 3 roky) namiesto calcioveho sirupu vypil za odmerku oleju na sijacie stroje(mali podobnu flasticku)....nastastie sa nic nestalo,iba musel vypit vela vela mlieka,aby sa vyvracal.

grososova
autor
12. nov 2009

Jemine a bolii ste aj u doktora,že či jej nič neni.MI ked sme prišli na pohotovost tak nás poslali na detské a tam je primárka,ktorá je velmi nepríjemná a medzi dverami mi znadala,že ako sa to len može stat že 14 mesačné dieta si upije saponátu,,,no velmi nepríjemná.Všetci doktori sa správali normálne pretože sa to stalo a mávaju také prípady. ☹ A ja som teda nebola nadšená,že si cucol 😒 .Starch o dieta je neopýsatelný,,, 😨

strociatka
13. nov 2009

nasa este len 11mesacna sa netusim akym zazrakom dostala do suflicka (mimochodom otoceny k stene), vybrala odtial a samozrejme ochutnala lepidlo na topanky. Nastastie jej to vobec nechutilo a hned zacala mrncat, ked som k nej dobehla, bola kompletne cela dolepena od lepidla, pretoze ona ten obal rozkusala, mala zlepene ruky, cele oblecenie a pusinku. Hned som ju vyzliekla a poumyvala. Lepidlo som nasla len na perach, licach, zubkoch a v celom okoli. Nevracala a ani som vracanie nevyvolavala, pozorovali sme ju a ked sa dlho nic nedialo, som jej dala vypit mliecko. Vyzera to tak, ze to vobec nespapala, ale strasne som sa bala.

leka323
16. nov 2009

Ahojte, tak môj vtedy 2 ročný syn na prechádzke, keď som držala druhého syna, lebo oproti sa valilo auto ako o dušu, odtrhol z jedného dvora červenú bobuľku tisu. Mal asi 3 rozhryznuté v puse, a vedela som, že ten krík je jedovatý, lebo presne taký som nechcela pri zakladaní záhradky. Boli sme v nemocnici 2 dni, nebolo mu nič, zrejme ich len rozhryzol a vypľul. Len ja som nevedela, či nejakú aj nezjedol. Vtedy v nem. s nami bolo jedno dievčatko, ktoré sa napilo vody z akvária, a strašne vracalo a hnačkovalo. Druhé dievčatko, ktoré tam bolo zjedlo 50 halierov, mama si nevšimla, keď ju prebaľovala, že dačo má v puse. Dr. ju chceli už na chir. operovať, na 5-ty deň ju vykakala.

leka323
16. nov 2009

opr. 50 haliernik, /myslím "iba" jednu mincu, aby ste nepochopili zle/ 🙂 🙂 🙂

blau
17. nov 2009

u mojej starkej raz malovali a riedili si farbu acetonom maliari. Moj brat si ho nalial do sialky a napil sa. A starka ho zobrala na ruky a grgol jej acetonom. Hned isla k doktorovi nehali ho na pozorovani. Nebolo to nic vazne. Keby trichlor tak by to bol velky pruser.
Vsetko mal ale v poriadku.