Vdýchnutie vody pri kúpaní. Čo mám robiť?

lulusy
31. okt 2009

Prosím o súrnu radu! ☹
Ked som kupala dcérku, tak sa pri kúpani nadychla vodu aj nosom aj ustami naraz,az tak ze sa chvilku dusila. Bojim sa ,ci sa jej nedostala voda do pluc.Prosim vas o radu,co robit. Mam strach,co ak sa jej voda dostala do pluc? Momentalne je nakojena a spinka.

miskachrumka
31. okt 2009

lulusy tak to cakam aj ja ake budu rady nam sa to stalo asi pred 2 tyzdnami manzel sa smalym hral a naraz padol tvarou do vaodicku a tiez sa dusil tak sme ho dali dole hlavkou a vykaslal a bolo dobre chvilku ckal dala som mu napit bol cerveny ako paradajka som sa zlakla ako nikdy a mnazelovy som to dala patricne najavo 😠 😨

inac odvtedy je ok ja to uý teraz nejak neriesim! 😒

lulusy
autor
31. okt 2009

moja Domulka nebola cervena, sa mi zda ze aj vykaslala vodu ale mam strach. ☹ potom bola ok aj sa smiala pri masirovani. Len vrta mi to v hlave...,co ak

miskachrumka
31. okt 2009

ved hej ale to bude o.k neboj! 😉

titkovamiriam
31. okt 2009

vodu vykasle neboj!!!

janinah
1. nov 2009

zavolaj svojej detskej lekárke a opýtaj sa,či malej netreba popočúvať pľúca

miskachrumka
1. nov 2009

ja si myslim ze to bude v poriadku! 😉

kristinka.s
2. nov 2009

aj nam sa to stalo, tiez to mala vykaslala a bola v pohode a tiez nebola cervena - iba troska vykaslala a bolo, to sa im este stane si myslim dost krat - aj v bazene pri kupani 🙂

prasiatko30
2. nov 2009

ja neviem isto iste ale myslim si ze by tam nemal byt velky problem, sladka voda by sa mala dokonca aj s pluc vstrebavat do krvneho obehu, vacsi problem by to bol ak by sa topila v slanej vode lebo ta sa nevstrebava - teda aspon sa mi to tak zda. inaksie moja povichrica v tom veku chodila na plavaren a potapala sa a tiez sa stavalo ze si glgla vody a bolo to v poriadku 😉 nerobila by som paniku.

alusha
2. nov 2009

aj nasmu sa to uz v bazene dost krat stalo, pokaslal a bolo dobre... 🙂

lucim
2. nov 2009

zajtra ideme prvy krat na plavanie, tak sa vam tam na to spytam . 😉 ale myslim si tiez, ze to nie je problem. 🙂

nikollette
3. nov 2009

Tiež sa nám to už stalo, že sa trošku ako keby napil vodičky, zakašla, a hned bolo dobre, neriešila som to nejak 😉
Však na plávaní sa deti potápajú od útleho veku 🙂

cestovatelkaandrea
3. nov 2009

lulusy nam sa to sice s drobcom nestalo ale mne ako dietati ano. A dost casto na plavarni. myslim, ze to nie je problem lebo ako dieta by som bola cela zaliata vodou v plucach 😉