Používame cookies. Viac informácií tu. OK

1,5 ročný syn cez deň nespí, večer zle zaspáva. Čo robiť?

kaciatko1909
17. jan 2012

co mam robit?moj syn vely den nespi beha lieta a som rada ak vecer zaspi o22hod,ja uplne zunovana a on??culy,,,,nechapem,

katy1979
17. jan 2012

nic dievca mas doma chlapa. vybehat vybehat a este raz vybehat. reklamacie bohuzial nikde neprijmaju. ked bude vacsi bud ho to prejde a ked nie tak jedine na sport.
Ak mu nahodou davas sladkosti vysadit vsetko kde je cukor

annaopialova
17. jan 2012

ahoj su deti co maju energie ze by ju mohly rozdavat nic sa stym neda urobit jednoducho je zivy

lenkahrubsova
17. jan 2012

treba mu to vysvetlit,,ze musi ist spinkat lebo ho bude boliet hlavicka.Moja mala je taka ista,vydrzi byt neskutocne ziva.Ked jej poviem,ze ideme spinkat tak vzdy s placom.Ale lahnem si vedla nej a citam jej rozpravky az kym nezaspi.Deticky musia spinkat poobede lebo ich mozocek to vsetko nestiha a neskor mozu nastat nejake problemi.Treba trvat na svojom.Nekricat,skor vysvetlovat a vysvetlovat aby nebral spanok ako trest.vela stastia

magali
17. jan 2012

nas maly je taky, ze sa nevie sam ulozit, keby som ho nedala spat na obed, tak on melie az kym neodpadne, takze pre jeho a nase dobro ho stale uspavam na rukach aj ked ma 15 mesiacov, verim ze coskoro pochopi ze si ma lahnut a zatvorit ocka, ale vidim ze sa mu to este neda vysvetlit, takze musim vydrzat, ale uz je pekne nauceny, na obed uz si sam vypyta cumlik a pyta sa na ruky, vtedy viem ze sa ide spinkat a vecer dostane mliecko a do 5 minut zaspi pocas toho ako pochodujeme po spalni.. podla mna je zle nechavat deti dlho hore, oni nevedia ze je cas ist spat, ty mu musis urcit rezim, skus si s nim lahnut kazdy vecer, ci poobede a mozno sa nauci, a asi ho fakt treba co najviac unavit a hlavne ziadne sladkosti a sladene napoje

Tu začni písať odpoveď...

Odošli