10 mesačné dieťa nechce spávať

simminka7
17. mar 2018

Dobry den,
Idem si k vam po radu. Mam doma 10 mesacne dievcatko (nekojene). Od narodenia mi krasne spavala, do minuleho tyzdna prespala celu noc bez jedineho zobudenia.
Posledne dni ma velmi nepokojny spanok v noci (cez den spinka normalne). Stale sa prehadzuje, nevie si najst miesto, place zo spanku ...
Strestli ste sa s tym niekora? Mozu to by zuby, alebo nievo ine?
Dakujem za odpovede

bubibu
17. mar 2018

@simminka7 my mame 8 mesiacov a tiez obcas mame dni,ked sa v noci prehadzuje, nevie si najat polohu na spatie. Potom po par dnoch to prejde, a po par dnoch sa to opat vrati 🙂 . Tak urite nic vazne

dominika7990
17. mar 2018

Zúbky. Moja je tiez pri nich nepokojná. Preto cez zúbky spáva somnou v posteli. Poprípade skús dať nurofen od bolesti na noc nech sa netrápi. U nás je potom noc kludnejsia.

dominika7990
17. mar 2018

Poprípade má ešte napadli prdiky? Niekedy v noci je tiež nervózna a placliva ale ako si prdne spinka ďalej.

asia83
17. mar 2018

@simminka7 Ja som mala presne toto isté, keď nám mala malá 10 mesiacov. Spávala dovtedy celú noc vo svojej postieľke, no akoby uťalo a budila sa mi dosť často. Napapaná bola. Tak som si ju dala ku sebe do postele (čo som krvopotne odmietala, že ju to nenaučím), lebo som už nevládala vstávať každú hodinu ku nej. Spala do rána. Jednoducho odvtedy spí so mnou na posteli a spí celú noc bez prebudenia.

simminka7
autor
17. mar 2018

@asia83
Zaujimave ale je, ze cez den spi bez problemov a bez placu vo svojej postielke. Dneska teda vyskusam nasu postel. Len mam strach, aby z manzelskej nespadla dole;(, kedze sa kruti a cestuje po celej posteli

laurinka_21
17. mar 2018

Z jednej strany lez ty,z druhej muz alebo si zaobstarajte zabrany alebo prisunte postel k stene ak sa da...ak sa uz kruti,moze vam padnut

luxikate
17. mar 2018

@simminka7 ?????a ?????ved to je normalne,bud rada ze do 10 m si si mohla kludne spat.

maminka1986
17. mar 2018

@simminka7 ahpj noj to mal chudacik zistená alergia na bkm bolelo ho brusko ....nevedeli sme dlgo co yo je ach boze a on bolesti macal dudam to nie je vas pripad....a aj zuby

deti95060810
17. mar 2018

to môže byť kde čo....zúbky, bruško, .... málo ktoré dieťa spí podĺa priania rodičov...😉
my sme nespávali pri jednej dcére asi 6 mesiacov....každú noc vrieskala....ani jesť, ani spať, nič. Lekár nám povedal, že je to len taký typ dieťa´ta - vraj je úplne zdravá...a my sme ledva stáli na nohách...

asia83
17. mar 2018

@simminka7 Ale aj mne presne tak, cez deň pekne spala vo svojej postieľke. Ono je to možnou tou tmou, neviem. Skúste to, naša taký "cestovateľ" nie je, ja som sa pádu nebála. Ale pre istotu som ju obkolesila mužovým vankúšom a paplónom. Plánujem ju už časom premiestniť do svojej veľkej postele, už bude mať dva roky.