10 týždňová dcérka pri pití mliečka plače. Prečo?

pepusa1
26. aug 2012

ahojte mamicky moju dcerku 10tyzdnovu predcasne narodenu nieco boli a neviem co. mame totiz taky problem ze pri jedeni velmi zacala plakat a nedopapa si mliecko ako papala co jej moze byt ?mate skusenosti?skuste mi len poradit ze co asi co by som mala skusit som zufala ona zacne papat hladna a pritom spusti velky plac mlieko drzi v ustach a place musim prestat jej davat potom .dakujem za rady!

lauricka
26. aug 2012

mozno sa nahlta vzduchu, treba skusit nechat priebezne odgrgnut pocas jedla

cerez
26. aug 2012

Tiež si myslím čo lauricka. Aké cumlíky používaš pri mliečku?

pepusa1
autor
26. aug 2012

neviem ci je to stym suvisiace mame flasku avent ktora je dobra

lutia
26. aug 2012

@pepusa1 a nemoze to byt aj tym ze je moc horuce mliecko?

cerez
26. aug 2012

@pepusa1 Tie sú dobré, vychádzala som z toho, že ak máš klasickú napr. sklenenú, tak z cumlíka mliečko tečie prúdom. Pri Avente je to iné. Len ma to napadlo.

1ingrida1
27. aug 2012

ahoj, moj misko ked bol malicky tak tiez zacal strasne plakat pri piti mliecka a to som ho kojila.. strasne sa prisal ked bol hladny a par krat potahal a hned plac. inak nemal ziadne ine priznaky,tak som s nim isla k doktorovi a ten mu pozrel hrdielko a mal ho uplne zapalene. tak ho popocuval a zistil mu zapal priedusiek.a to maly ani nekaslal.. takze takto.. urcite chod nech ti ho doktor pozrie.

ketina1409
1. sep 2012

Nenize mať snoor - žaby? Pri cecani ich boli jazycek a nechcú potom papat. Vybehnú doktorke.

miriem
1. sep 2012

Mne ked toto maly robil, potreboval si odgrgnut. Potom papal dalej a uz bol v klude. Drzim palce 😉

bambulka248
1. sep 2012

@pepusa1 mne to malý zacal robiť asi pred týždňom. tiež máme avent fľašku. väčšinou. si odgrgne a potom je dobre, ale nie vzdy ro pomôže. začína to robiť až ked vypije viac ako polovicu. normálne má flaskuu v puse a jeduje sa a myka hlavičkou. tiež sa bojím
☹ a teraz zacal ae asi tak tri krát za deň zakasle no vôbec nemá teplotu ani nič iné.
@1ingrida1 miško nemal ani teplotu?

1ingrida1
2. sep 2012

@bambulka248 nie nemal ani teplotu,ani nekaslal... len vyzeral tak znicene, bol unaveny a placlivy. sak chod k lekarovi, ak nie je chory, co dufame ze nie je, tak ti lekar hadam poradi co s tym.pozre mu pusinku hrdielko, popocuva, a potom sa zzamera na brusko. mozno ti aj povie aby si mu to ukazala,aby si ho pred nim krmila.

ivana.natasha
2. sep 2012

možno bolavé ušká, choď doktorke a uvidíte

pepusa1
autor
9. sep 2012

aj uska aj hrdielko ma vraj v poriadku tak ja neviem uz ale teraz to uz robi menej ale aj tak