17-mesačný syn plače v spánku.

zuzanka1707
31. dec 2019

Ahojte maminky, mam doma 17 mesacneho synceka kojeneho na poziadanie. Vsetko je ok az na tie noci 🙈... od narodenia spinka v postielke...Doteraz bolo vsetko ok budil sa tak 1-2x ale posledny mesiac je to kazdych 45 minut ale s takym zachvatom placu... niekedy dokonca place aj zo spanku a uz sa mi stalo zoparkrat ze ani nechce aby som ho upokojila protestuje ked ho chcem vybrat z postielky tak ho necham “zakrtkuje” sa v postielke a zaspi zase na chvilu ale vacsinou ho musim upokojit... Idu nam stolicky aj ocne zubky tak to pripisujem aj tomu, ale uz mesiac sa mi zda dlho... vzdy to bolo tak ze bolo zopar noci zlych a potom zase ok...nemate s tym niekto skusenost ci sa mu sniva alebo ma nocne desy alebo ja uz neviem otapeny je potom cely den a o sebe ani nehovorim. Dakujem za kazdu odpoved.

bibg
31. dec 2019

@zuzanka1707 Ahoj, ja moj syn (rok a pol) to mával tiež, alebo občas aj máva. Bola som s tým u dr lebo mal to viac ako mesiac. Dr mi povedal že musíme dávať pozor nato čo pozerá v telke alebo aj hocico co vidi. Napriklad ked sa s detmi hrame na schovavacku aby sme ho moc nevylakali. Nám dal na týžden fenistilove kvapky a po 5 dnoch to zmizlo. Ale este sa to vie niekedy stat. Vzdy ho chytim na ruky trosku s nim potrasiem aby vedel ze nespi a zacnem mu hovorit ze to bol sen ze je to dobre.. a potom ho dam nas5 do postielky, pritiahnem si ju uplne k posteli dam mu ruku a drzi ma za ruku a zaspi.

evkakozickova
31. dec 2019

@zuzanka1707 presné to robí aj môj a to už má 19 masiacov stále neviem dôvod už to trvá aj viac ako mesiac a potom je celé dni nervózni

zuzanka1707
autor
31. dec 2019

@bibg ked ho chytim za rucku alebo vezmem na ruky nepomaha vie sa potom ukludnit iba na prsniku... aj som rozmyslala ci si tak nevyzaduje prsnik ale doteraz to nerobil... fenistil mam doma neviem no nechcela som to tiesit liekmi i ked mozno by ho to upokojilo a vyspali by sme sa. Kazdopsdne dakujem za prispevok

zuzanka1707
autor
31. dec 2019

@evkakozickova ved toto keby clovek vedel... 🙂

evkakozickova
31. dec 2019

@zuzanka1707 rozmýšľam aj ja nad tím fenistilom len niektoré deti po ňom ostávajú viac nervózne

dreamer4
31. dec 2019

Moja dceraka mala problem so spankom od narodenia po 3 roky. Kojena, v noci aj 6x hore. Ked odbila polnoc, vtedy zacal plac, namesacnost....nocny des. Lekarka vravela, ze nervova sustava a mozog sa vyrovnava s tym, co zazila cez den. Od troch rokov je vsetko ok... nikdy sme nezili taky vzrusujuci zivot, aby mala kazdu noc take stavy... ake vyrastla z toho.

zuzanka1707
autor
31. dec 2019

@dreamer4 tiez si myslim ze spracuvava den so starsou sestrickou tu blbe cely den 🙂 uvidime no dasienka ma cele cervene a uu aj vidim spice ocnych zubkov tak asi naozaj jedno s druhym... skusim asppn pred tym nocnym spankom dat taky kludovy rezim len neviem ci sa to podari 😂