2,5 ročná dcéra sa pri zaspávaní chytá medzi nôžkam. Je to normálne?

megan81
27. jún 2013

Ahojte poradte čo mám robit,aby s tým prestala.Ešte som s nou nebola u pediatra,lebo čakam,že s tým hádam prestane.Nema tam nič čo by ju mohlo svrbiet či štipať.Cez den už nenosi plienku iba na spanie,ale nemyslim si,že by jej vadila.Mam pocit ako by jej to robilo dobre a ukludnuje sa s tym.

dari226
27. jún 2013

myslim,ze je to normalne aj moja take robi,ale neriesim

wewe22
27. jún 2013

je to uplne normalne kym to nerobi na verejnosti neries jedine ak by zacala aj na verejnosti treba jej vysvetlit ze sa to nema ono ju to prejde poznam vela dievctiek co to robili a vsetky to samo preslo

veronka25
27. jún 2013

Aj moja robi to iste. Tak len cakam kedy to prejde. Ale aspon vidim ze nie je sama co to robi, ze aj ine dievcatka to robia.

zuzka1008
27. jún 2013

je možne, že sa tak uklada na spanok, moja vždy kontroluje dečku či ma 4 rožky, potom ich chyti vsetky , da si pod hlavičku a zaspi 🙂 , každe dieta ma iny ritual, tu plienku by som jej už nedavala, daj nepremok podložku, par krat bude mokra, neskor sa nauči, treba vydržať, držím palce

kokorunecka
27. jún 2013

Moja malá má 16 mesiacov a tiež sa rada chytá, nevidím na tom nič zlé.

iwesska
27. jún 2013

Moj ma skoro 2,5r. a odkedy nenosi plienku, asi tyzden, si objavil pipika a stale si ho zmoli 🙂

monilik
27. jún 2013

moj syn si vrta prstami do pupka ked zaspava a stipe sa na krku...

sviezost
27. jún 2013

Moj mali si tiez pri zaspavani niekedy zakriva pipika alebo si zacne pretahovat predkozku neriesim 😉