2,5 ročná dcérka nechce papať na výletoch

ajka321321
20. jún 2018

ahojte, naša 2 a pol ročná dcérka nechce papať pri zmene prostredia. Vždy keď ideme niekam na výlet do ničoho ani nehryzne. Je plná energie, tekutiny prijíma, len to jedenie je otrasné. Boli sme na pár dni v Prahe a tam bola doslova len na mlieku. Mali ste aj vy niekedy taketo problemy s detmi na dovolenke? Upravi sa to časom? ďakujem za kazdu radu 🙂

eviq
20. jún 2018

Jasne, zaujima ju vsetko ine, nove podnety, na jedenie "nema cas" 🙂 keby bola velmi hladna, naje sa...moj starsi tiez malo jedol, teraz uz sa normalne naje...a mladsi detto, ten jedava malo...neznepokojvala by som sa, aj tak s tym nic neurobis, hlavne, ze pije 🙂

pribinak
20. jún 2018

ano tiez to syn robil, neriesila som to. potom sa nevedel dojest, ale vyrastol z toho

wieruska1
20. jún 2018

My to iste do 3,5 roka na umelom mlieku na kazdom vylete dovolenke. Potom to preslo. Neriesila som

hettinka
20. jún 2018

@ajka321321
aj naša toto robila, celkovo zle jedla a na dovolenke vôbec nič, len zemiaky a mlieko. Hlavne, že pije.
Dcera zle jedávala až do puberty, na dovolenkách pravidelne žila na špagetách s kečupom, teraz už aj na dovolenke zje skoro všetko, ale v lete uprednostňujeme zeleninu a ovocie, takže žije na tom.

Skús jej z domu zobrať svoje riadiky, aspoň ovocie na kúsky nakrájené jej skús dať, ovocné kapsičky z domu a takéto veci.

siska53
20. jún 2018

@ajka321321 ano,jasne,aj nasa tak bola..jedlo na dovolenkach nebolo dolezite. Ale ona je stale typ papkaca,ze ako kedy.. a nielen na dovcach. No tam to bolo take najvyraznejsie.

henriettak
21. jún 2018

a nie je to náhodou tak, že nemá na výlete čas??? niektoré deti sú tak nadšené, že sa proste nechcú zapodievať nejakými prestávkami na jedlo

julianko
22. jún 2018

tiež si myslím a súhlasím s @henriettak

ajka321321
autor
22. jún 2018

dakujem velmi pekne za vsetky prispevky, upokojili ste ma, myslela som si, ze je to len u nas. nehcem sa zbytocne stresovat, aj ked samozrejme cloveka to trapi a potom na vylete rozmysla, ci je mala v poriadku, ci nebude chora a pod.