2,5 ročné dieťa si stále šúcha po tváričke.

guzag
27. jan 2020

Opäť potrebujemporadiť ,mame doma maleho chlapčeka ( na pestunsku starostlivosť ,vlastne sme nemali) a šucha sa po tvaričke a uško, akoby ho svrbelo ako mu pomocť ,neplače žeby ho bolelo ,len si to trie

barboratoth
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guzag
autor
27. jan 2020

@barboratoth , Nie lebo to robi počas celeho dňa od rana

ernuska
27. jan 2020

@guzag ako dlho ho mate? ak je to cerstve, tak je mozno vnutorne napaty a nervozny a takto sa to prejavuje navonok...my sme mali zo zaciatku taky "mlyncek" na rukach a obcas sa aj buchal hlavickou...tiez mame v pestunskej...

guzag
autor
27. jan 2020

@ernuska V piatok prišiel 😘

mirkava
27. jan 2020

@guzag juuuj zienky obdivujem vas 👍😉😊. Mozno to je len prejav stresu. Musi to byt pre toho drobceka meuveritelne stresujuce. Naruky vela hladkat mojkat. Mozno kozne prejavy. Cim ho umyvas? Skus tvaricku len cisou vodou. Moze ho sbrbiet v usku. Asi by som skocila na kozne. Niektore kozne ekzemy mozu svrbiet skor ako su viditelne

marlent
27. jan 2020

Nerastu zubky?

marlent
27. jan 2020

Mojmu idu posledne stolicky a vzdy ked mu idu zubky sucha si licko qz ho ma zodrane a taha si uska

aniele
27. jan 2020

Netráp sa, len sleduj. Chvíľu potrvá, kým sa zžijete a identifikuješ jeho prejavy. K nám prišli dvojičky v 11 a tedaaa...

tulipanicek
27. jan 2020

No nam to robila naša malá a mala bakteriálnu infekciu uška.

ernuska
27. jan 2020

@guzag tak to je cerstve "babatko" 🙂 nas mal tiez 2,5 roka, ked sa k nam nastahoval. je to obrovska zmena pre neho. ak vas k sebe pusti, tak naozaj len vela mojkat, lubit, odpustat a dopriat mu cas a vela lasky. vela stastia prajem 🙂

amienne
27. jan 2020

@guzag drzim palec, my mame takto dve. Obe prisli naraz. No ak sa ti to nezda, najprv by som vylucila fyzicky problem ako napr. alergia a pod. Ked lekar povie, ze ok, tak by som vyhladala pomoc psychologa. My tiez navstevujeme.