2,5ročná nechce spať

janap358
13. máj 2019

Baby je toho viacej,ale moja dcérka má 2apol roka, nechce spávať na obed a ani večer. strašne dlho zaspáva... keď buď spí alebo aj keď nespí na obed tak večer má problém spať. už sa nekojí, je odstavená 2 týždňe.som vždy pri nej keď ide spať,ale je to hrozné.vymýšla,hovadiny robí,skáče ,zlosti sa,kričí..ja som s toho už unavená.... zaspávala na prsníku,ale dokáže zaspať aj sama,len ťažko..aj som jej spievala,aj ju držím za ruku a to ani nechce...neviem ako ďalej.

myska9992
13. máj 2019

My odkedy sme odstavili,teda v 2 rokoch, teraz máme 2,5 musíme na obed sa ísť uspať do kočíka, potom ho prelozim do postele, inak to bolo len trápenie hodinu bez úspechu. Večer našťastie už keď bol fakt unavený zaspal aj v posteli a teraz uz večer v pohode zaspáva v posteli. Predtým tiež stačil prsník a zaspal raz dva. Aj ja čakám kedy bude zaspávať aj na obed v posteli...

staniica
13. máj 2019

Skuste nosic, mozno pomoze 🤔 ten moj nespaval poriadne ani ked sa kojil, nieto este po odstaveni 🙈 ked som cakala druheho, tak som chodila s nim autom (to vzdy zabralo) ale tiez to stalo nervy a viackrat som skoro ja zaspala ako on 🙈 a nie vzdy spanok pokracoval aj po prelozeni do postele... no a ked prisiel na svet druhy, tak sem-tam pomohol ten nosic a vacsinou skor nespaval... teraz v 3rokoch chodi na par dni do skolky a tam prespi (kolektivna sila)
A o veceroch radsej pomlcim, uz je to lepsie ako na zaciatku, ale idealne to nie je
Drzim palce, aby ste to zvladli 💪😊

solemami
13. máj 2019

ostan pri nej ale nic jej nehovor. len ked si lahnete alebo si pri nu sadnes tak ze sa ide spat a ticho. ona si zvykne. mojim som kazdu noc drzala ruky kym nezaspali. aj ked to bolo kazdy vecer ale tie chvile presli a uz za chvilu budu velke a mna nebudu potrebovat

prevenar
13. máj 2019

@janap358 ..tak nech nespi ..jednoduche 🙂 nasa prestala spavat tiez velmi skoro. vyslovene to nenavidela. dieta vie kedy je hladne, smadne a vie kedy je unavene a potrebuje spanok. naco nezmyselne nasilie temer hned od narodenia. 🙂

natassa2
14. máj 2019

@janap358 kocik alebo nosic by mohol pomoct, alebo proste nech nespi ako pise prevenar a potom uvidite ci je unavena a ci musi ist spinkat alebo nie 🙂

mechurik
14. máj 2019

Nastartuj na obed auto zaspi🙂

lucia147852
14. máj 2019

Tak nech na obed nespi. Aj moja mala obdobie že polroka poobede nespala. Večer potom odpadla jak hnila hruška.

janap358
autor
14. máj 2019

No naša aj keď nespí poobede,večer nechce spať tiež.ťažko zaspava večer ak keď cez deň nespí...niekedy vidím,že by aj spala,len nejde to...nosič mám už malý

puticka7
14. máj 2019

mozno to je len take prechodne obdobie, takzo povedat, no deti mavaju take bezpsankove chvile. ako to mozes len nejako vydrzat alebo ju cielene v nejaky cas proste poriadne unavit

grankosko
14. máj 2019

@janap358 nedávala by som ju spať keď nechce. To prejde a začne pravdepodobne spinkať zase 🙂