2-mesačný dojčený nechcem poobede spávať.

tama25
11. júl 2019

Už som zúfalá poraďte mi prosím vás čo by som mala urobiť malý ma 2mesiace kojím ho a teraz v poslednej dobe nechce spať poobede stále len reve a neviem co s nim aj v noci ťažko zaspáva už sme skúšali aj nutrilon ale nič a moc aj cmula ruku stále si chce dať ruku do pusy. Za každú radu dakujem

arcticcode
12. júl 2019

Asi mu idu zuby. Slini vela? Je taky chladivy gel na zuby, nwm ale uz ako sa vola. Alebo tie hryzatka pre deti, co maju v sebe tu kvapalinu, treba ich dat vychladit do chladnicky a tak nech si so toho hryzka s dasnickami

jancejance
12. júl 2019

@tama25 a nebolí ho bruško? Alebo nie je hladný? Máš dosť mlieka? skús si odsávať a to mu potom dávaj namiesto nutrilonu

tama25
autor
12. júl 2019

@jancejance boli ho bruško mame koliku ale nezvykol takto revat a keď ho dám na prsia tak len cmula nedávam mu nutrilon len som to skúsila ci by náhodou nebol hladný ale ani to nezobral

tama25
autor
12. júl 2019

@arcticcode mno hej slini aj ja som si myslela ze by mu zúbky ale každý hovoril ze je to ešte priskoro

nika3136
12. júl 2019

Naša malá takto plakala a mala som málo mlieka

arcticcode
12. júl 2019

@tama25 moze byt ze idu zuby. Mojmu sli dva naraz dokonca. Potom pol roka nic a potom za dva tyzdne dalsie dva po sebe

marguay
12. júl 2019

Bud zuby a kludne uz mozu ist alebo hladny. No neriesi sa to umelym mliekom, ale rady na zvysenie tvorby mlieka si najdi na mamila.sk. kup si bylinne tabletky a caje a tie uzivaj kojit treba co najviac a hlavne v noci vtedy sa tvori mlieko najviac

didush27
12. júl 2019

@tama25 nie je to skoro, moj maly mal 2 zuby ked mal 4 mesiace

malinajahoda
12. júl 2019

@tama25 bruško ho neboli? Smädný nie je? Nemá reflux?

miadi
13. júl 2019

Mne to znie ako zuby ked slinta a ruka v puse a je nespokojny vies oni nevydu hnet mozu tak postupne pomali aj mesiac dva trapit a Potom sa prerezat cez noc ani nebudes vediet ako 😆Teda tie prve 4 boli u nas tak a tie ostatne to uz bolo aj Po nociach trapenie najhorsie su ocne a stolicky 😆