2 ročná dcéra odmieta vankúš

xenicka13
2. máj 2012

dcera bude mat dva roky a nevie alebo nechce si zvyknut na vankus do roka som jej nedavala ako odporucaju a potom nie a nie zaspat na vankusi tak spi v postielke bez vankusa

evka4
2. máj 2012

@xenicka13 ked ho nechce, tak jej ho nedavaj. tym, ze bude spat na rovnom matraci, jej urcite neublizis.

mummy01
2. máj 2012

@xenicka13 ved podla mna nemusi spat na vankusi ak nechce.Moja dcera tak moc nechcela vankus,az okolo 4 narodiek zacala na nom aj spavat a to ma taky-no ako placku 😀 no a syn ten je vankusovy,on musi mat vankusik 😉

nice202
2. máj 2012

nemusi mat vankus, moja ho vyslovene chcela. je zdravsie spat bez vankusa, kvoli chrbtici

mojkamirka
2. máj 2012

@xenicka13 ved zdravsie je spat bez vankusa, neriesila by som to

lencita
2. máj 2012

@xenicka13 preco jej ho chces davat?? ja nespavam na vankusi, a nemam v plane davat vankus ani malemu, nevidim dovod..je to cele o zvyku, mna napr boli hlava ked chvilku lezim na vankusi. najlepsie pre chrbticu je aj tak lezanie na rovnom

xenicka13
autor
2. máj 2012

dik za odpovede mate pravdu ja som ju porovnavala so starsimi detmi tie spia na vankusoch a este k tomu musim kazdy vecer spod nich tahat auticka a plysaky 😀 co si napchaju pod vankus takze s najmladsou tento problem nebude ked buva na holom matraci 😀

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hajanka
2. máj 2012

@xenicka13 ale ved na tom nie je nic zle 😉
to je akoby mala nechcela jest vyprazany rezen ked ho vobec jest ani nemusi 😉

tea333
2. máj 2012

@xenicka13 spanie bez vankusa je pre deti zdrave 🙂

kohutovci
2. máj 2012

@xenicka13 ahoj.. ja spim cely zivot bez vankusa 🙂 je to supis na krcnu chrbticu 😉

bibistec
1. nov 2012

ja som na vankusi nespala asi do 18tich to neries, nech na nom nespi