2 ročný kaká iba počas spánku. Čo robiť?

sante81
18. okt 2011

chcem založiť novu tému lebo som nenašla v diskusiach nejaku radu na náš problém. syn mal 2 roky a kaka iba počas spánku, v tu istu hodinu, do plienky okolo polnoci. trva to už dlho a preto by som chcela poprosit mamičky ktoré mali podobny problém ako ho riešili, pripadne nejaku radu. bez plienky je od roka a pol, na nočniku sedieť nechce, na velkom vécku presedí aj pol hodinu ale nevykaka sa. prebalovať dieta počas spánku dá dost zabrať.

stresserella
24. aug 2016

vidim, ze to su to zu roky, kto taketo nieco napisal...moja dcera (akurat 3 roky) zacala posledne tyzdne okolo tej istej hodiny pocas spanku kakat...neviem si to vysvetlit...(cez den nekakava) Ak by nieko vedel, co moze byt pricinou alebo niekto o niecom podobnom pocul, potesila by nejaka ta informacia...

dolce85
21. jún 2019

@stresserella zdravim, už je to po dlhej dobe, no skúsim sa opýtať, ako sa vam to podarilo vyriešiť, či viete v com bol problém...mame s ročným synom momentálne to iste...kaka každú noc v tu istú hodinu asi týždeň...pritom od svojho 2 mesiaca v noci už nekakal 🤷‍♀️