3,5 ročná dcérka je jedovatá a hádže sa o zem

1. jún 2020

Mamičky mám taký problēm,mám dcérku 3,5 roka,a je veľmi jedovita,ked sa jej nieco nepaci zacne plakat alebo sa aj hodi o zem.Byvaly mi povedal,ze bezpodmienecne treba s nou navstivit psychologa.Alebo ju poriadne vytrieskat.Co by ste urobili?? Bit ju urcite nebudem.

tatisna
1. jún 2020

Máš úplne normálne dieťa, ešte v pohode,sú aj horšie v tomto období...časom to prejde,prajem pevné nervy 😊♥️

tatisna
1. jún 2020

A bývalý je asi trocha mimo alebo Ti chce robiť zle...bit netreba ak to nie je už neúnosné.

autor
1. jún 2020

@tatisna On je riadne mimo a k malej v podstate nema vybudovany ziadny vztah

h2so4
1. jún 2020

Ja by som s ňou k psychológovi zašla. Do svojich 2 rokov otca nepoznala a teraz odrazu je tu niekto kto chce s ňou tráviť čas a má mu hovoriť tato, vieš aký zmätok to v jej hlavičke muselo vyvolať, ona sa len bráni a snaží všetko pochopiť. V škôlke s ňou nemajú problém - to je normálne. Pretože svoje pocity dáva najavo doma kde sa cíti v bezpečí - krčí, hnevá sa hľadá pomoc a pochopenie. Môj malý sa takto správal po nástupe do škôlky, preňho to bola veľká zmena - chce to more času a trpezlivosti, postupom času sa to začalo zlepšovať.

autor
1. jún 2020

@h2so4 inak ona s nim ani nechce komunikovat

bejka333
1. jún 2020

Ráno som moju zbierala zo zeme 😄 Trucuje ,hádže sa o zem pri každej príležitosti. Hneď ako nie je po jej. Tiež ma 3,5 roka 🙂. Je to obdobie vzdoru.

hopsadobrandejsa
1. jún 2020

Neter ma tiez 3 roky a tiez skusa kadeco, ale brat so svagrinou to maju dobre podchytene.

Ziadne bitky ani poriadne vyprasky. Vsetko sa riesi s kludom a ked vystraja tak to ked svagrina zvysi hlas tak to sa aj vo mne nieco pohne :D takze tam hned nastane klud.

Pokial nepocuva ze sa nechce ist kupat ci spat tak si poplace vo vani a potom do postele a vo vseobecnosti je velmi stastne dieta.

Tak ako bratranec vravieval, je cas na zabavu a je cas na povinnosti. Ked vystraja tak treba razne zakrocit a hotovo. Bitka nie je vzdy riesenie.