3 deti v jednej izbe. Ako ju zariadiť?

pardelova
21. aug 2014

Ahojte mamičky a oteckovia. Mám veľkú dilemu. Potrebujem urobiť detskú izbu pre 3 deti a netuším ako na to. Kde postele, stolíky, skrine... Viete mi poradiť - dať foto atď.? Ďakujem za nápady. 😀

mawka
21. aug 2014

ahoj, miesto usetris poschodovou postelou 🙂 a potom jednu zvlast. lebo tri klasicke postele zaberu vela miesta. asi zalezi od toho aka velka ta miestnost je. mne sa pri detoch osvedcila seria Kallax z ikea, sice mam len dve deti, ale je to prakticke v tom, ze tam je proste miesto, univerzalny ulozny diel, mohla by si kupit ten vacsi a rozdelit ho na tri casti, kazdy bude mat svoju cast na knihy, na boxy s hrackami. a asi treba mysliet na velky stol, napriklad pod oknom, ak mas priestor, po celen sirke, aby si k nemu mohli sadnut vsetci traja a tvorit. ja som na stoly zatazena, pre mna je detske "pracovisko" nesmierne dolezite. miesto, kde deti mozu kreslit, tvorit, pisat si ulohy. a tiez staci pracovna doska z ikea a nasrubujes nohy. idem teraz tak detom robit takmer dvojmetrovy stol. moje maju izbu stvorcoveho podorysu, postele maju do L, dve hlboke komody, policovy diel Kallax a hracky zasadne v boxoch. v tych komodach maju spodne pradlo, tricka, tielka, veci na povesenie maju u mna v spalni v skrini. a uprostred izby maju kopec miesta na hranie. jaj a maju nastenky, kazdy svoju a nad postelou policky. tie tiez usetria kopu miesta.

polystyren
21. aug 2014

spýtaj sa na stavebnom fóre http://www.modrastrecha.sk , napíš rozmery, pridaj fotky, a založ si diskusiu

janickacrazy
21. aug 2014

My sme mali pre tri deti poschodovú postel, z ktorej sa dá vysunút ešte tretia postel, je to velmi praktické, lebo cez den je zasunutá, takže nezaberá miesto na hranie. Mali sme roldorové skrine, tam sa zmestili všetky veci na oblečenie aj do školy. Boxy na hračky sú tiež super, odporúčam. plus nejaký stol pod oknom a stoličky a máš zariadené.

miku1
21. aug 2014

Odporúčam poschodovú posteľ pre 3 deti. Tá ti ušetrí dosť miesta. Na ostatnom ťažko radiť, keďze nevieme akú veľkú izbu pre nich máš.

bonaqa2013
21. aug 2014

niečo podobné riešim aj ja. Máme 3 dievčatá vo veku 8,5 6 a 4,5 roka. Jedna ide do 3 ďalšia do 1 triedy. Zatiaľ je to tak, že v izbe sú len 2 slečny a najmenšia je s nami. Len urobili sme chybu, že v izbe sú veľké postele - dlhé 205 cm, čo je podľa mňa zbytočnosť. Najlep. by bolo postele predať a kúpiť podst. kratšie. Videla som také...
Tebe poradím, skús nakresliť miestnosť a na stránke aj tejto Ti poradíme. Alebo sú aj iné stránky efilip.sk o stavbe.sk
Dokonca som videla na inter. aj stránku projektanta, ktorý Ti za e poradí ako danú miestnosť zariadiť. Len už neviem názov stránky....

patkaza
3. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

normálne tak isto ako pre jedno dieťa len im tam pridajte postele a nejaký nábytok aby sa im tam všetko zmestilo

zuzana32
30. nov 2015

My máme takúto troj posteľ, kľudne môže byť úložný priestor ako 4 posteľ 🙂

natalym
30. nov 2015

Zaplať si architekta.

henikav
30. nov 2015

Podla toho kolko miesta mate. Ak vela, tak kazdemu svoj vlastny kutik, ak malo, tak taketo nieco na spanie a opacnu stranu izby na hranie, ci pisanie uloh

mamka_danka
30. nov 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

je vela rieseni ako zariadit izbu.. urcite poschodovu postel by som dala..

l3yla
4. dec 2015

Jednoznačne úložný priestor riešiť vstavanou skriňou -šatníkom ,poschodové postele ,pod ne stolíky ,na internete nájdeš veľa inšpirácii ,najmä cez UK google 🙂

rebecka_burs
Odpoveď bola odstránená
Zobraz