Trojročné dieťa neprespí celú noc

gabicka7
20. feb 2020

Ahojte, moja 3r dcérka sa v noci stále budí, už som z toho celkom unavená 😥 nikdy nemala najlepší spánok ale už sme sa dopracovali k tomu ze spala do 4 ráno potom prišla k nám do postele (spi vo svojej izbicke) pred pol rokom ju očkovali na mmr, neviem ci je to náhoda ale ona od vtedy stále budi niekedy aj 3x do polnoci ju chodím uspávať a keď je lepšia noc tak o pol noci je vždy hore. Chodim do prace a rada by som so večer aj ja oddychla 🤔 viem jej nejako pomôcť s tým spánkom? Alebo aspoň nejaké povzbudenie? Ďakujem 😘

rainee
20. feb 2020

Ja mam 10 a 4r a tuším doteraz neprespali celú noc, minimalne cikat idú v noci plus mala furt vymýšľa a sťahuje sa k nám. 10 rokov som sa ani 1 noc vkuse nevyspala, takže ta asi nepoteším, možno bude tiež nespavec.

ritalein
20. feb 2020

@gabicka7 Ahoj, nas syncek mal to iste, vzdy isiel spat s tym, ze ked sa mu vypne lampa, pride ku nam.Zaspava pri lampe, pretoze sa boji tmy a celu noc ma okrem toho zapnute take tlmene svetlo, pandu. Lampa pri posteli sa mu vypina o 22.00. Jedneho dna som s nim "uzavrela" dohodu, ze ja sa musim vyspat, kedze chodim do prace, tak som mu povedala, ze cez tyzden nech spi v izbicke a cez vikend moze prist ku nam. Zazracne to zabralo a spi celu noc vo svojej izbicke, dokonca aj cez vikend 🙂

larisalarisa
21. feb 2020

Mám pre vás povzbudenie, môj prespí celú noc a začalo to od troch rokov a pol

fiafia
21. feb 2020

@gabicka7 tiez by som potrebovala radu. Mala ma tri no na prstoch jednej ruky by som poratala prespane noci. To ma este nocne desy niekedy v noci place,krici, inokedy vykrikuje zo sna, dakedy chce pit alebo cikat. Kazdu noc nieco. Zatial som doma ale neviem si predstavit skoro vstavat do prace po takychto nociach 😑

gabicka7
autor
22. feb 2020

@larisalarisa ďakujem dúfam ze sa aj ja tak skoro toho dočkám 😊😁