Používame cookies. Viac informácií tu. OK

4-mesačné dieťa odmieta po očkovaní mlieko.

NechutenstvoOčkovanie detí
gigihadid
8. jún 2019

Ahojte dievčatá, stredu sme boli prvýkrát na očkovaní, po očkovaní mala moja dcérka vysoké teploty, na druhý den iba zvýšenu teplotu.A dalsí den nám prestala papať, vôbec nechce mliečko.Dcérka ma 4 mesiace ešte ju neprikrmujem.Dávam jej Sunar Premium.Neviete, že z čoho to môže byť? Z očkovania ? alebo jej prestalo chutiť mliečko?

sapetka
8. jún 2019

@gigihadid skuste zmenit mlieko a uvidite ci to je mliekom

zuzuliennka1
8. jún 2019

moze to byt aj z ockovania, ze jej inak teraz chuti mlieko (pri dojcenych detoch to tak byva, mozno aj pri dokrmovanych). dnes su to tri dni, tak ako aj sapetka pise, vyskusaj zmenit mlieko, mozno jej zachuti ine, ak sa to teda este nezmenilo

renatka100
8. jún 2019

@gigihadid ja by som sa opytala radsej doktorky a nie tu na mk

tumira
8. jún 2019

moze teda podla mna to isto bude reakcia na ockovanie. treba si zavolat k doktorke alebo zabehnut na pohotovost a podla mna vam tam nieco poradia. mozno bude fakt stacit len zmena znacky mliecka

katy1781
8. jún 2019

Tiež sme boli na očkovaní pred pár dňami a tiež odmietal mlieko dávam HiPP a teraz po cca 5 dňoch už je to ok mňa na to upozornil lekár

gigihadid
autor
8. jún 2019

@sapetka tak ona iba sunar chcela ine mlieka jej robili problemy.Nemam uz zaco vymenit...

gigihadid
autor
8. jún 2019

@tumira doktorke som volala a povedela ze je horuco preto nechce pit divne...

gigihadid
autor
8. jún 2019

@renatka100 stalo sa uz ale neporadila mi

gigihadid
autor
8. jún 2019

@zuzuliennka1 ine mlieka jej robili zle...

gigihadid
autor
8. jún 2019

@katy1781 dakujem tak este vyckame.Mali ste aj teploty?

altair
8. jún 2019

@gigihadid
skus jej dat, uz ked je prispata, ale este tvrdo nespi alebo tesne pred zobudenim. robi sa to s kojenymi detmi, ked maju strajk, mozno zafunguje aj pri flasi. ja som po ockovani kojila zasadne ked spala, v bdelom stave odmietala prsnik, flasku, vsetko. prejde to.

nikusiak9
8. jún 2019

Nasa pila 6m iba v spanku mlieko

renatka100
8. jún 2019

@gigihadid urcite to normalne nie je a trvala by som na zaznaceni v karte s ohladom na mozne neziaduce ucinky vakciny

gigihadid
autor
8. jún 2019

@renatka100 lekarka tvrdi ze z ockovania to nieje ze vraj z horucav... Podla mna blbost

gigihadid
autor
8. jún 2019

@altair skusim dakujem

gigihadid
autor
8. jún 2019

@nikusiak9 vyskusam diky

mimer
8. jún 2019

Ahoj..nieje to blbost..ze nechce pit kvoli teplu..aj moja to ma sem tam..pamatam min.leto mala tak pol roka tiez moc nechcela.. aj s vodou sme mali problem..skus po lyzickach aspon vodu a uvidis..ale to je ako u dospeleho..tiez mu moc nechuti jest ked je teplo..len pozor si daj aby nebola dehydrovana 🙂 drzim palce

katy1781
8. jún 2019

@gigihadid nie teploty nemal ale celý deň preplakal v utorok sme boli na očkovaní a dnes už vypil 210ml konečne pri prvom také strašné to nebolo

katy1781
8. jún 2019

@katy1781 pri prvom dieťati

erika62
13. jún 2019

@gigihadid presne toto sme mali aj my. Po ockovani sa nechcela kojit... my sme boli kojeny..nasej dcerke vadilo to ze ked som ju kojila tak som ju kojila po sediacky a vtedy ju tie vpichy na nozkach boleli lebo som ju mala opretu o seba....potom si spravila k tomu odpor...a vzdy plakala...a odvtedy som ju kojila len po leziacky...a bolo po probleme. Neviem ci som pomohla...skuste zmenit poloho pri krmeni...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli