5-mesačné bábo pred každým spánkom plače

miruschkar
14. jún 2019

Ahojte kocky chcela som sa spýtať, ktoré máte 5 mesacne deti či ste to zažívali aj vy a poprípade čo pomáha lebo ja už som trocha zúfalá. Mám 5 mesačného synčeka a keď ho idem dávať spat tak vždy spustí strašný plač .. ležím s ním aj na posteli ale place musím ho utíšiť aby vôbec zaspal. Spi však len 20-30 minút. Večer chodí spat okolo 19 ale ráno je hore aj o 5. Chcela som mu to už trocha natiahnuť ale neviem ako padne proste večer 18 hod a on zaspi a spi už na noc. Čo má však trápi je ten denný spánok akonáhle vidím únavu na ňom tak ho idem dať spat a spustí strašný plač. Spi somnou na posteli cez deň. Večer ho dávam do postieľky kde zaspi aj keď niekedy to trva pól hodinu aj hodinu. Cez deň tam byt nechce. Máte niekto skúsenosť? Nechcem porovnať skôr má zaujíma či máte to iste a čo pomohlo 🙂

deti95060810
14. jún 2019

moja dcéra mala niečo podobné...od 6 mesiacov do takmer roka... má to aj presný názov...treba len vydržať, po čase to prejde...

tumira
14. jún 2019

@deti95060810 ako myslis nazov? to je akoze nejaka diagnoza? ono ta niektore deticky maju trocha probemy so spankom. no pokial zaspi, tak je este dobre. ono si myslim, ze to casom prejde jak bude rast

megyi1711
14. jún 2019

@miruschkar
U nas je to podobne,ma 5 mesiacov maly,vecer mi pekne zaspi v postielke sam a cez den tam nezaspi len ak ho uspim na rukach a potom ho tam polozim no uz ma dost boli chrbat a chcela by som ho dako naucit spinkat tam aj cez den alebo ked aj somnou v posteli len nech ho nemusim uz na rukach uspavat,len neviem ako nato,skusala som si snim lahnut ale nic hra sa s nohami rukami smeje sa a ked mu je uz dlho tak mrnčí....aj ked ho na rukach uspavam niekedy mrnci ale potom zaspi tak ako pises aj ty...🙈

mogaa
14. jún 2019

@miruschkar bud rada, veď do piatej rána sa vyspíš aj ty🙂naša v tom veku zaspávala o 1-1:30ráno🙂navečer okolo 19-tej si chvíľu pospala(30min.max.hodinku) a potom zaspávala až okolo 1-nej ráno....nepomáhala posúvanie spánku, nedať ju navečer spať(to bola ešte horšia), unaviť ju, byť s ňou večer vonku - nepomáhalo nič🙂