5 - mesačné dieťatko sa stále hrá s rukami.

ssimona18
1. júl 2019

Ahojte dievčatá aj vaše detičky sa hrajú s vašimi rukami? Mojej netreba ani hračky vyhrá sa s mojimi rukami, berie si ich do ust alebo mi ich štipe.A nemá rada iba moje ruky ale ruky každého ..

mogaa
1. júl 2019

@ssimona18 pre takého drobca je zaujímavé všetko - ruky, tvár, nožičky🙂

mogaa
1. júl 2019

@ssimona18 a do úst ti už bude dávať uplne všetko🙂

whatever1
1. júl 2019

@ssimona18 hlavne nech neozuzlava ruky druhich ludi😀Ja som na to alergicka.

deti95060810
1. júl 2019

to je ešte v pohode...ruky sú pre neho zaujímavé...o chvíĺu si všimne aj nohy - bude si ich dávať do úst...😉

patka_673
1. júl 2019

@ssimona18 podla mna to je v pohode, zachvilku pojdu zuby ak uz aj nejdu, tak bude zuzlat uplne vsetko.

janba
1. júl 2019

Môj má 8 mesiacov a stále ho zaujimaju vsetky ruky 😀 je to uplne v pohode

nika3136
1. júl 2019

Čo by na tomto nemalo byť v poriadku? Nechápem.
Poznáš psychomotorický vývoj dieťaťa?

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniell_ka
3. júl 2019

Niekedy mám na tejto stránke pocit, že keby ste mali deti v 90 rokoch tak ste na tabletkách.
(Nemyslím konkrétne autorku ale všeobecne)

Čo je nenormálne na tom, že dieťa je zvedavé.Je hravé a zdravé 🙂 neboj sa.

20 otázok denne.Myslíte si, že môžem byť tehotná? Moje dieťa plače je to normálne? Moje dieťa ma modrinu na nohe... preboha umiera? Bolí ma hlava môže to byť úpal? Akože niekedy si naozaj myslím, že sa len nudíte lebo človek ktorého naozaj zaujíma vývoj dieťaťa alebo zdr.problém akéhokoľvek druhu si zakúpi knihu kde sa píše úplne všetko.Moja mama nemala žiadny internet nemala mamu ktorá by jej poradila a predstavte si kúpila si asi 3 knihy o vývoji o výžive a o starostlivosti.Čítala ich ešte pred pôrodom čiže žiadne oblizovanie rúk ani nič podobné ju neprekvapilo a keď už naozaj nevedela čo má robiť pri chorobách tak zašla k doktorovy aby sa namiesto písania na telefòne mohla venovať radšej mne.Ženy neberte to v zlom ale niekedy sa naozaj čudujem aké otázky tu vidím.Na polovicu vecí vám odpovie aj Dr.google a oveľa rýchlejšie.A na niektoré otázky odpovie napr.tehu test.Ja mám niekedy naozaj pocit, že sa až príliš pozorujete a aj vaše deti z ktorých urobíte chorého jedinca.Nenarážam momentálne na autorku ona sa len slušne opýtala pravdepodobne je to jej prvé bábo.... ale do budúcna ženy!!!Ešte pred pôrodom by bolo celkom fajn si prečítať niečo.Uľahčí vám to život a ušetrí vás to stresov.A taktiež pre testovateľky.... neverte príznakom ale doktorovy pretože tie vaše bolesti hlavy a neviem čo ešte mávam jak je rok dlhý a nič to neznamená tak sa tiež zbytočne nestresujte.

Ps: deti žmolia všetko a pchajú si do úst všetko.Žmolia aj vlasy a dokonca pri tom aj zaspia.

ssimona18
autor
5. júl 2019

@daniell_ka mala som velmi rizikove tehu, bolo to dost zle preto sa bojim....

nika3136
5. júl 2019

@ssimona18
Keď budeš takto prežívať každú prkotinu, tak ťa pravdepodobne za pár mesiacov klepne.
Nerobíš tým dobre ani sebe, ani dieťaťu, že sa bojíš ešte aj toho, aký kyslík dýcha. Nerieš také veci.

daniell_ka
5. júl 2019

@ssimona18 Aha, prepáč nevedela som.Určite sa neboj pokiaľ jasne nevidíš, že bábo niečo bolí alebo tak.Teraz sa len hrá 😊 je zvedavé.Treba vždy brať do úvahy tie lepšie možnosti lebo takto sa budeš strachovať stále a to nie je pre tvoje zdravie najlepšie.Ale chápem, že sa bojíš každá žena sa bojí po takejto skúsenosti.

ssimona18
autor
15. júl 2019

@daniell_ka dakujem 🙂