7 mesačná dcérka sa v noci stále budí

sveta157
15. jún 2018

Dobry den,

Mam 7 mesacnu dceru a posledne mesiace sa v noci stale budi. Teraz je to tak v priemere asi 3x za noc na konenie takze sme hore asi kazde 3 hodiny. Skusala som jej davat aj cumel, alebo ju ucicikat bez toho ale nic nezabera a zaspi az pri kojeni.
Viete niekto poradit ako ju postupne oducit od jedenia pocas noci? S prikrompvanim sme zacali v 5 mesiaci, vecer som skusala aj kase ale aj tak sa vzdy po 3 hodinach zobudi.

tinaa64
15. jún 2018

Moja ma rok a tiez sa budi cca 3 krrat za noc..pocucka a spi dalej. Prva sa bidela cca do 3r.kym som neprestala uplne kojit..yeraz ma 4.5 a prespi celu noc...strasny spachtos sa z nej stal...som zvedava aka bide mladsia ked sa prestane kojit...

sorciera24
15. jún 2018

3krat za noc? to je luxus....co chces od 7mes. dietata? moj sa budil kazdych 40 minut do 2 rokov a potom, aj ekd nejdeol do 3,5 r. takmer furt.....ona je este malinka, potrebuje aj jest/pit, aj tvoju pritomnost.....nie je stroj....az tak po roku by som pomaly oducala od jedla....ale to ti nezaruci, ze sa budit nebude....

m_s7
15. jún 2018

@sveta157 Ja keď som sa pediatričky pýtala na kaše, tak mi povedala, že kaša sa na večeru dáva tým deťom, ktoré sa v noci budia. Nejak v tom zmysle. Ale nie každé dieťa to zje.. No vyskúšať môžeš

chobacik
15. jún 2018

Môj sa 7 mesačný budil 20 krát za noc, potom postupne menej 14,13,12....
A tak to išlo do 3 rokov, potom asi 2,3 krát za noc.
Teraz má 4,5 roka a pol roka spí celú noc, čiže do 4 rokov sa budil, myslela som že to nikdy neskončí.
Je to individuálne ako ktoré dieťa spí.

lindusss2016
15. jún 2018

@m_s7 no len to s tymi kasami je velmi diskutabilne. Niekto tvrdi, ze au tazke na noc a babtko sa potom budi kvoli brusku. Ja som po kadi ziaden rozdiel nebadala

m_s7
15. jún 2018

@lindusss2016 Jasné, každé bábätko je iné. Viem o deťoch čo im to nechutilo, ďalšie z toho dokonca grckalo ale napr. môj to zje len taký fukot a v pohode.. ja som to napísala len ako radu na vyskúšanie, jednu z možností.. niekomu môže zapasovať

lindusss2016
15. jún 2018

@m_s7 mojej tiez chutilo, ale ze by bola nejaka najedena z toho, to ani nie. Chapem, niekomu to sadne, ja som zas len napisala iny pohlad, aby sa mamicka necudovala, ak ani to nepomoze.

karajazviny
15. jún 2018

My máme 2 roky a tiež sa za noc XYkrát zobudí a jediné čo mu zaberie je cicik 🤣 +- od jeho roka a pol som to vzdala (hore dole vyťahovať z postieľky) a spáva s nami v posteli 😁 ja väčšinou hore bez, resp.nieco vyhrnuté a kedy chce, vtedy sa ,,napojí,, 😃 nejak neriešim ako s tým prestať, hadam ho to raz prejde 🙈 a to som chcela kojit pol roka 😵

l1991
15. jún 2018

Moj starsi syn ma 2 r 8m a este teraz sa vie zobudit😀niekedy raz niekedy aj 3 x. V noci prestal jest ked mal 21m sam od seba dovtedy papal 1x za noc mlieko.
Druhy syn ma 5m a spi bud celu noc alebo sa nas ranom zobudi na jedenie. Spi lepsi ako starsi syn. V jeho veku sa budil 1 az 2 x na mlieko.
Malo deti je takych, ze od babatka spia celu noc a pochybujem, ze sa to da naucit. Prveho son sa snazilq oducit od nocneho jedenia no dokial nedostal mlieko dotial nezaspal. A sam zo dna na den si nevypytal.

karajazviny
15. jún 2018

@m_s7 my dáme ešte aj ,,rezeň,, o deviatej a budí sa tak či tak 🤣🤣🤣 bo cicik v noci nemá od hladu, ale len zo ,,závislosti,, 😄

miranna
15. jún 2018

Moja ma 3 roky a stale neprespi celu noc. Boli casy, ked bola v noci viackrat za jednu hodinu hore.

tata1401
15. jún 2018

...moja má 20mesiacov a ešte stále sa budí 2x v noci...to už je super😀

tahitanka
16. jún 2018

moja sa budila do 3,5 roka. Pricom kojena bola do 2 rokov. Takze s kojenim to nesuviselo, vsetko zavisi od dietata. Kazde je individualne...

sashenocka007
16. jún 2018

@m_s7 napriklad nasmu je po. kasi tazko a budi sa este castejsie fakt je kazde babo ine

nika_17
16. jún 2018

Skús jej dat vodu z fľašky.

zuzkaska
16. jún 2018

Náš má 2r a 3mesiace a stále mi 1x zamrnci v noci, lebo chce mlieko a často aj nad ránom dá o sebe vedieť, ale to zase preto, lebo prejde ku nám do postele. Inak, keď je spln (nieže by som na to nejako verila), tak je vtedy v noci aj 3-4x hore. A presne ako píšu niektoré maminy, veru sme aj my mali fázy keď sme boli 20x hore a tvoje bábo má 7mesiacov, možno ho už začínajú zúbky katovať
...

guiseppinka
16. jún 2018

Nasa ma skoro 11 mesiacov a zrovna v 6 7 mesiacoch to bola tragedia... ked som vstala 3x za noc, tak som dakovala ako som sa dobre vyspala. Boli noci, ked som spala 15 min vkuse a hore... aj teraz ked jej idu zuby, tak je to desne... pri starsej toto nepoznam, ta spala ako babatko 2 mesacne od pol 7 do pol 5 vkuse alebo max s 1 zobudenim...

lujziana
16. jún 2018

Ono je to obdobie ked idu zubky,deti su nervoznejsie. Je to normalne a prejde to. Tiez v lete ked je horuco sa budia. Kazde dieta je ine. Len vydrzat 😊