7-mesačný syn má nepokojný spánok

vojtasova
24. sep 2020

Dobre ráno maminky, ja už neviem ako ... Môj syn .. v noci spi .ale často budeny .. kojeny, áno ...budí sa,kedy mi prespi dlhšie.. príde mi to niekedy že ho už vyberiem s postieľky ale že..si len pomuľa trošku potiahne mliecka
čo toto nechcem aby robil na to má dudlik..nie môj prsník...
Dnes spal v noci v postieľke oddelenej od našej postieľky nakoľko sa kruti už ako červík a keď sa cez deň zobudil ... Mohol spadnúť aj keď bol založený perinou.
Tak som už to riešila takto ... Zábranou na postielku poraďte mi viem že teraz si zase musí zvyknúť že je odomna..v noci trošku poplackal ale spíme furt v jednej izbe...takže som tu stále viem že preňho je to zase niečo iné ale v noci mu musím keď mrnci sem tam pomôcť zmeniť polohu keď nevie .. a dať dudel... Ten dudel ..och ...kedy bude spinkať aspoň v noci ..sem tam sa zobudi aj s plačom...cez deň spi 2 krát 1h40min.
V postieľke má aj plyšáky aj spi s.kajkacikom aby mal taký istotu že nie je sám že je on a ja tu s ním.. že sa nemá cohoo báť bdie.. maximálne 4 hodiny. Ďakujem...prosím maminky ktoré nechcú komentovať a majú blbé komentáre nekomentujte 😉😉🙂👌
Ďakujem za radu..

cecilia29
24. sep 2020

Moj mi zacal lepsie , vyrazne lepsie spavat ked som si ho dala do manzelskej

miruslb
24. sep 2020

Áno aj u nás sa najlepšie spí so mnou na manželskej postely. Inak spanie sa upravilo v cca 15 mes, kedy som aj zrušila nočné kŕmenie a na chvíľu bol pokoj so zubami. Ono do tých 15 mes ich išlo dosť naraz, resp za sebou. Potom nastala dlhšia pauza, tak si aj dobre pospala.

vojtasova
autor
24. sep 2020

Maminky veď to ja viem , že dieťa bude spst lepšie pri nás. Lenže môj je naučení po kojenie v svojej spinkať od narodenia 😉🙂🙂

ice8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vojtasova
autor
24. sep 2020

@ice8 tak ja viem že niektorým bábätká nespia vôbec.🙂cez deň ani v noci...
Len som chcela poradiť..👌

fiafia
24. sep 2020

Naspäť do postele by som nebrala . Prešli sme si rôznymi fázami len na rukách, len v kočíku, chvíľu s nami v posteli ale to sme sa nevyspali všetci, potom prišla fáza od pol 1 do cca pol 4 v noci hore, noc čo noc. To bolo veľmi náročné. Okolo 1roka spávala len v postieľke ale stále bolo mlieko v noci atď,atď. Spánok sa výrazne zlepšil okolo dvoch rokov. No niečo neskôr nestupili nočné desi. Mala má cez 3,5 roka ale so spánkom sme sa natrápili. Do nedávna by nebolo tak ťažké porátať celé prespate noci

vojtasova
autor
24. sep 2020

@fiafia o jejkuuu to má mrzí .. bože dúfam že toto nečaká mňa 😥😥😥

vojtasova
autor
24. sep 2020

Chcela som len vediet ako dlho bude trvať kým si zvykne že nemáme spojenú posteľ ..keď. Bola spojená pospinkal 2-3hodky ako kedy teraz sa prehadzuje a mrnci ...