7 týždňový syn je nepokojný v kočíku

bubla30
22. okt 2012

ahojte, máme 7 týždnového synceka, ktorý sa posledné dva dni v kočíku vždy nepokojne mece a vyplazuje jazýček. kočíkovanie pritom má rád, prespí zvyčajne aj dve tri hodiny. posledné dva dni však je akýsi nepokojný, hýbe hlavičkou sprava doľava, nevie zaspinkať, hoci vidno, že je ospalý, často sa budí.ináč problémy nemá, sem tam má vetričky, na ktoré sa zobudí aj zo spánku, ale vyprdká sa a spinká dalej. doteraz však takéto vyplazovanie jazýčka a metanie sa nemal. neviete, čo ho može trápiť? neviem sa z toho vysomáriť...:(

adelii
22. okt 2012

Vraj deti zvyknu vyplazovat jazycek,ked ich pali zaha...cize ked sa im vrati mliecko spat do pusinky,je to neprijemne,otravuje ich to...my sme mali to iste,nevedel spinkat,lebo ho to grckanie stale otravovalo...skusala som sirupy,zahustit mliecko,no nepomahalo...az jedneho dna z toho vyrastol (cca v 3 mes)..skus ho dat odgrgnut,ak sa zacne takto trepotat,snad to pomoze...

bubla30
autor
22. okt 2012

@adelii aha- takže tá hnusná záha:( odrgnuť ho dávam, nie vždy sa nám podarí, ale dnes si odgrgol takú riadnu a predsa ho to asi ťahá:( s tým odgrgnutím to je tiež veda, niekedy, ked ho dávam, take tolko ochka, stena a mece sa, že mám dojem, že ho trýznim:(

tea333
22. okt 2012

@bubla30 nas drobcul ma tiez problemy s refluxom a v kociku sme to vyriesili tak, ze som vyvysila ten matrac pod nim. ak ho mas vyberatelny skus ho popodkladat aby sa vytvorila sikma plosina a hlavku mal vyssie ako telo

adelii
22. okt 2012

@bubla30 niekedy si deti odgrgnu aj po dvoch hodinach...tiez sa nam stalo,ze si nevedel odgrgnut,dokonca zacal az tak v troch mesiasoch pekne grgat 😀 ...ako pise tea,trosku si v kociku vyvys pod hlavickou a aj doma v postielke...nam to trochu pomohlo...takisto som sa zo zaciatku takto trapila,maly vobec kvoli tomu nemohol spavat,stale sa mrvkal,ale casom to preslo...asi si tym musi prejst kazde babo...skus gastrotuss,to je na palenie zahy,reflux...ale nam to moc nepomahalo...