8 mesačné bábätko a biely šum pri zaspávaní

lafsig
10. apr 2016

Ahojte mamičky,
chcela by som sa Vás opýtať, čo si myslíte o tom, keď 8mesačné dieťatko stále zaspáva pri bielom šume. My sme ho používali prakticky od narodenia plus mali sme ulitku...Ulitky sme sa už zbavili, avšak odvtedy spáva horšie... Teraz zvykne už zaspať bez šumu, ale keď sa zobudí (čo on zvykne po 30minútach), tak mu zapnem šum z mobilu a tak väčšinou ešte zaspinká ďalej (nie vždy...)... Využívame to hlavne v noci, keď sa niekedy zobudí aj 4x a nechcem ho za každým kojiť, tak ho niekedy ošalím tým hlasným šumom... Čo si o tom myslíte, dokedy ste pri Vašich deťoch využívali biely šum? 🙂

pribinak
10. apr 2016

Sum by mne nevadil, ake žiarenie z mobilu ano.

jurly
10. apr 2016

@lafsig skuste metronom

jajka257
10. apr 2016

@lafsig nasa spavala pri fene cca 4 mesiace. A fen mi teda vadal🙂

jatva
10. apr 2016

Mne vacsinou bezi pracka alebo susicka v kupelni hned vedla spalne 🙂 Ale asi by uz spal bez toho. Ked ma problem zaspat, tak vtedy pouzivame.

lenicka2609
10. apr 2016

No mne mala do 3 mesiacov zaspavala len pri digestore,fene alebo vysavaci alebo dokonca pri rockovej hudbe,ktora sla v radiu celu noc 🙂 . No uz je to za nami. Suste si to nahrat na cd alebo pasku a nechat celu noc pustene jemne,ak to teda vam vadit nebude. Podla mna je to ok,casom s toho dieta vyrastie a bude dobre 🙂

dominika2221
10. apr 2016

No my sme boli v zahraničí v tropoch a všade hucala klimatizácia zo začiatku ju to rusilo ale potom si zvykla a po návrate na sk jej to zas chybalo a k tomu sme mali aj posun v čase 6 hodín 🙂 trvalo nam týždeň kým sme si zvykli ale zvykli sme si 🙂

lenka7875
25. mar 2022

Ak to nevadí tebe tak prečo nie. Ja dávam mójmu šum ked spí prvý spánok keď napr keď varí tlmí to zvuky lebo či chcem alebo nie vždy do niečoho buchnem 😃. Spávali sme aj pri féne aj vysavači v noci ale to sa pritom nedalo spať. Neboj z toho poatupne vyrastie. Ja mu ho už teraz niekedy asi nestihnem zapnúť a spí. Vraj biely šum nieje návykový.