8-mesačný syn nespáva v postieľke

ludmila194
25. aug 2020

Ahojte baby,
idem si po radu keďže mam 8 mesačného chlapceka a už plazime je kojeny. Lenže problém je vtom, že spi s nami v manželskej posteli co je aj výhoda a anie, keďže plazime bojím sa ho nechávať na posteli cez deň aj keď mam okolo neho paplóny a vankúše. Chcela by som ho proste naučiť na postieľku. Zaspáva mi na prsníku a som rada niekedy, že zaspínka keďže mame slabý spánok.

havana40
25. aug 2020

Neskusali ste kupit tu ohradku? Taky stvorec je to povacsine alebo teda cestovna postielka lahko skladatelna

lenuliatko84
25. aug 2020

To nie je vyhoda,od mala mal byt v postielke,uz ho nenaucis

hdpe
25. aug 2020

@ludmila194 no tak mám doma podobné. Nadávajú mi, že ako som si ju naučila. Na začiatku to bolo pre nás všetkých výhodne. Pekne spala od narodenia takmer celú noc, lebo cítila moje teplo. Ale teraz už lozí osto- šesť a je nebezpečné ju nechať na posteli. Zatiaľ som kúpila toto https://www.mall.sk/detske-zabrany/zopadesign-z...
no viem, že o chvíľu pôjde na nohy a bude mi to na nič. Do postieľky ju dávam hrať sa, no dlho tam nevydrží, spať mi tam nechce ani za svet...no už ju budem musieť učiť aj keď to bude ťažké.

simona11sim
28. aug 2020

@ludmila194 skus pozriet skupinu na FB Lepsi spanok babatiek. Mozno tam nájdeš rady. Robia aj individualne poradenstvo. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať ze funguje 100%. Ale my sme mali iný problem so spankom. Mimochodom moja 7 mesacna tiez spi posledne mesiace v posteli a idem ju ucit odznova na postielku. No neviem ako nám to pôjde 😀 ale pôjdem štýlom ze hrat sa v postielke, aby to tam mala rada a pomaly ucit tam spat