8 mesačný synček nechce piť mliečko

nikcabb
6. jan 2018

Ahojte baby... maly ma 8 mesiacov, sme na Nutrilone a cez den mi nechce papat mliecko... akurat vecer po kupkani mi vypije plnu flasu a rano okolo 5tej ked sa zobudi... inak pije strasne malicko... ked mu ho dam cez den tak pije jednu flasu aj na 5krat... ked mu ale spravim zeleninku, masko, ovocie alebo nejaku kasu tak s tym problemy nema. uz mame tri zubky von, myslite ze to kvoli tomu? alebo mu uz proste mlieko nechuti?

evittam
6. jan 2018

Ved to mu úplne staci. Už ma pestru stravu. Buď rada.😉 Tekutiny doplnaj čajom, vodou.

pribinak
6. jan 2018

Tak ho nechaj, ved ked papa vsetko ostatne tak mu nic nechýba.

dominika1991
6. jan 2018

Tak mne keď mala už odmietala Sunar presne v 8 mesiacoch som jej dala plnotučné + Granko..neradim ti to ako super radu lebo sa tu nejaká do mňa pusti 😂 ale ja som to takto vymyslela a všetko je v poriadku nijak mi nezareagovala na granko 😊

anjelicek26
6. jan 2018

Nas sa 8 mesacny odstavil a nepil a nejedol uz nic mliecneho - ani dodnes. Dodatocne mu zistili laktozovu intoleranciu. Takze deti asi obcas vedia, co im treba lepsie ako my. Papa ti krasne a pestro, spravit obcas krvny obraz, ci nic nechyba a nejako neriesit, ze ine deti piju aj dva litre mlieka denne. Ine deti nie su tvoje dieta 🙂 Drzim palce.

nikcabb
autor
7. jan 2018

snazim sa mu davat uz pomaly vsetko pije dost caju aj vody... len sa mi nechce verit ze uz je taky velky ze uz mu mliecko tolko netreba...ten cas rychlo leti ☺

evittam
7. jan 2018

@nikcabb Nie netreba. Treba mu ine výživovo hodnotne potraviny. Clovek k životu nepotrebuje mlieko. Nie je to ani prirodzene. Sme jediny cicavec na zemi co pije mlieko ineho cicavca.

deginko
7. jan 2018

Ak cez drn papa tuhu stravu a rano vecer pije um..tak ozaj nemusis uz donho tlacit viac mlieka ak nechce,hlavne davaj vodu,caj,aby mal tekutiny..a vapnik doplnaj jogurtami nemusis hned,ale nedojcene deti myslim ze uz od toho 8-9m jogurty mozu

evittam
7. jan 2018

@deginko Aj dojcene mozu.😉

deginko
7. jan 2018

@evittam ved ja viem,ja som dpjcila do 11m a jogurty som tirz davala od 8m,len vies..napises tu cosi,co je napr v rozpore so strankou typu co jedia zdrave deti..a tam by ta zabili za nazor,ze kojene dieta a jogurt?!

evittam
7. jan 2018

@deginko Jasneeee. Ja viem - "dojco-biomatky" s mamilou dokopy.😉☺️

deginko
7. jan 2018

@evittam presne 🙂))vies ako sa hovori..kojit-kojit-kojit

evittam
7. jan 2018

@deginko Btw.obe moje dojcene deti do cca 10.mesiaca, prikrmovane od cca 5.mesiaca jedia od roka to co my, snazime sa samozrejme zdravšie t.j.-nepouzivame "biele jedy", vyprážané tak raz do mesiaca-dvoch, vyberám si kde kupujem potraviny ale inak klasika. A obe deti sú zdravé-dcerka este chorá nebola,syn naposledy ked mal pol roka. Za mna-nic netreba prehanat-zlata stredna cesta. A nie ako niektore mamicky ked vidia 7.-8.mesacne dieta s rozkom a nebodaj obyc.piskotou v ruke tak dostávaju "hysak" a nie si normalna.😁😉 Ale samozrejme kazdy ako uzna za vhodne.
No, ale uz som odbočila od temy. Ospravedlňujem sa ak by to niekomu vadilo.😊

evittam
7. jan 2018

@deginko Jj, cely den sa hola prechádzať s dieťaťom po dome, lezat s nim v posteli a nic iné a o zvysok rodiny sa postara asi suseda.😁😉

nikcabb
autor
7. jan 2018

@evittam nemyslela som to tak ze k zivotu potrebujeme mlieko. len dieta ked sa narodi pije mlieko nie? a ked matka mlieko nema musi davat malemu dietatu umele... myslela som to tak ze kde je moj maly chlapcek co pil len mliecko... 😉

evittam
7. jan 2018

@nikcabb No neboj, este to bude dlho tvoj maly chlapcek a nemusí naozaj pit to mlieko. 😉 Tie deti nám rastu velmi rychlo.😉
A btw.ved pije mlieko-to mu staci.😉

agy111111
7. jan 2018

vobec si tym nelamte hlavu.. ja mam trojrocnu dcerku , okolo pol roka sme zacali s prikrmami, neskor pila mliecko/kolila som ju len rano a vecer pripadne v noci, ked mala 9 mesiacov tak si zaumienila ze jej jedlo asi viac chuti a nechce mlieko vobec to som skusila aj umele a vseliake ine nahrady, proste nechcela ziadne mlieko ani v jedle.. a to trvalo dost dlho. Tak sme nahradili ranajky a veceru na radu lekarky kasou hami, na noc hami hajaja a odvtedy aj prespala celu noc. Odmietanie mlieka trvalo dlho, mozno aj rok, potom si ho sama vypytala. Ked videla ostatne deti ako ho piju. Teraz pije mlieko rano aj vecer obycajne z obchodu.

luciq13
11. jan 2018

Moj syn mladsí od toho tvojho nechce mliečko uz vobec...len ráno okolo piatej sa budi hladny tak vtedy vypije a hned spi dalej ale inak cez den odmieta.Nasilu doneho nedostanes tak sa tym netrap.ale tiez neviem preco.pytala som sa lekara a vraj ze uz zistil ze je nieco chutnejsie 🙂