Používame cookies. Viac informácií tu. OK

9,5 mesačná ešte stále nemá zuby

Rast zubov
blumie
1. sep 2019

Ahojte, nie ze by ma to az tak trapilo, to skor moje okolie, ze mala v 9.5m nema este zuby. Zaujimalo by ma kedy najneskor 😄 sa tie zuby mozu objavit. Verim, ze nejaky vek tam urcite je kedy tie 1tky uz snad vylezu. Ako to bolo u vas? Dakujem.

veronikaszabova
1. sep 2019

@blumie 1 syn mal prvy zub v 11m, druhy v 13tich mesiacoch 🙂
Neter mala teraz rok a ma 2 zuby.

nika3136
1. sep 2019

Našej malej vyšiel zub pred prvými narodeninami. Bude mať 16mes a má ešte len špičky 4 zubov (2 hore, 2 dole). Horné jej vyliezli len minulý mesiac.

ewkaa
1. sep 2019

@blumie moj syn mal na 13 mesiacov 1. zub a dcera na 11 mesiavov. Ked mali 3 roky isli im posledne stolicky.

nikiki29
1. sep 2019

Buď rada, môjmu sa prerezali prvé v 4mesicoch a odvtedy stále niečo... a stoličky pôjdu isto až pred 3.rokom takže by som si polroka kľudu navyše vážila 😂
A k téme - nie moja skúsenosti, ale sesternici vyliezol prvý zúbok skoro v roku a pol. V 14m boli na röntgen či majú zuby aspoň základ v kosti...

sonicka777
1. sep 2019

Ja by som sa tým netrapila,veď oni raz vyjdú🤣nas bude mať 10m a tiež zúbok žiadny...🙂okolie sa čuduje,ale to vôbec neriešim .Prvému synovi až pred 1r ,

bobula46
1. sep 2019

Môj mal prvý zub na konci 13-teho mesiaca.
A tie otázky kde má zuby 😁😁
Ale keď sa ma to spýtala kamoška alebo ktosi známy (s rovnakým humorom ako ja) tak boli rôzne odpovede 😀😀
Ja rátam že tomu môjmu budú mliečne vypadávať na vysokej 😂😂

rainbow82
1. sep 2019

Prvý zub v 12 mesiacoch

barunka.k
1. sep 2019

@blumie našej malej vyšli prvé zuby v 12.mesiaci a rovno dva naraz 😁

pepa1995
1. sep 2019

To je v pohode 🙂 aj nám prvý vyliezol v 11mesiacoch a ďalší až skoro o mesiac

aceris
1. sep 2019

Synovi vysli prve v 10tich mesiacoch a hned za radom slo 6zubov...veruze vyse dva mesiace nonstop nervozity a nespokojnosti...takze bud rada...raz sa ukazu...momentalne by som bola radsej aj keby az neskor liezli, lebo uz ma povybijane ako beha :(

smejussska
1. sep 2019

Žiadne obavy, nám vyšli prvé 2 naraz, keď mala 15 mes., čo bolo pred mesiacom a práve sa tlačia horné jednotky 😉 Mne vyšiel prvý zub, keď som mala 14 mesiacov, takže vieme, po kom to má 😀

zuzkacik4
1. sep 2019

Mojej tiez vysli prve dolne dva v 11. mesiacoch, potom jej vysli este v 13. mesiacoch horne dva..a potom dlho dlho nic ..a az ked mala rok aj 7 mesiacov sa to rozbehlo a do jej dvoch rokov uz mala vsetky zubky - dokonca niektore stolicky nema este uplne cele prerezane a to ma 2 roky aj 1 mesiac 🙂

blumie
autor
1. sep 2019

Dakujem baby 😄, odnasam si z tohto prieskumu, ze "najneskor" do 1,5 roku by aspon 1 zub mal vyjst. Inak ano tiez som citala, ze ak mne alebo muzovi neskoro vyrastli zuby tak aj malej. Bohuzial ako druhorodena, ked sa spytam tak je len odpoved...no ved tak nejak ako tvojmu bratovi 🤣🤣🤣 caro druhorodenych deti, mozno to niektore poznate a manzelova mama uz nezije, tak jej sa neviem spytat.

lenka2710
1. sep 2019

@blumie mojej malej vyliezli prvé dva zubky keď mala 10 mesiacov, sesternica ma teraz malú a ta mala uz v 7, je to individulne a u každého dietata iné

fedka333
1. sep 2019

Moja mala v 4.mes. Už vonku 4 zuby v 12 tich. Všetky okrem štyroch stolociek ktoré doteraz nie sú vonku bude mať 18.mes

siska53
1. sep 2019

@blumie mojej sestre vyliezol prvy zub v 13.m., mne okolo roka, detom - prve dieta v 11.m, druhe presne v den 1.narodenin.. a druhy az asi o 2-3mesiace.

kitikat
1. sep 2019

Ja mam dvojicky, jednej vysliel prvy zubok ked mala 12 mesiacov a druhej ked mala 14 mesiacov. Neboj skor ci neskor tie zuby vyrastu ☺️

pekarovamonika
1. sep 2019

Tak synovi prvý vyšiel keď mal 9 mesiacov a už to sa mi zdalo pozde.🙂 Ale dcérka ho ešte tromfla, prvý zúbok mala len v 14 mesiacoch. Teraz bude mať 3 rôčky a ešte stále jej chýbajú tri posledné stoličky.🙂

laury77
1. sep 2019

Dcérke vyšli najskôr horné zubičky po 1. narodeninách a naraz 4... 😊

evitka83
1. sep 2019

@blumie moja dcera mala prvy zub v 14tich mesiacoch, potom to uz islo rychlejsie. Cim neskor vylezu tym mensia samca ze sa pokazia 😉

tatinka
1. sep 2019

@blumie ahoj,moj syn ako 4 mesacny uz mal dva zuby,koncom 6teho mesiaca uz 8 zubov,teraz ma syncek o par dni 14 mesiacov a uz ma aj viacere stolcky,taktiez uz ma aj ocne zuby,....naopak zas sesternicina 10 mesacna dcerka nema ani jeden zubok este,dalsia sesternica co ma pol rocnu ta tiez este nema zubok a ma este 6 rocnu babu a ta mala prvy zubok ked uz mala viac nez rocik

maruska.s
1. sep 2019

@blumie nasmu synovi vysiel prvy zubok, ked mal rok 😉

maminuska
1. sep 2019

@blumie prvý zub u syna 16 mesiacov , potom dlho nič a v 20 mesiacoch išli ďalšie 3 . Dnes má 20 rokov a krásny chrup.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli