9 mesačná dcérka si zo spánku sadá

kikaham
10. apr 2022

Ahojte, píšem lebo už si neviem rady
Moja 9 mesačná dcérka vždy keď ju uložím spinkať automaticky začne bojovať tým ze si sadá z toho sadu samozrejme na bruško a takto putuje po celej postielke a potom začne plakať lebo je vlastne unavená ale je celá vykrutena celá posteľ od nej rozbombardovana.. A nerobí to len pri zaspávani ale bohužiaľ aj celú noc
Nerozumiem tomu je ako posadnutá z ničoho nič zo spánku si začne sadat padať na bruško hlava jej padne sem tam na par sekúnd a potom zase sa prevaluje búcha si hlavičku o posteľ a samozrejme plač ja potom vždy vztanem znova ju uložím spinkať dám pusu dudlicek zatvorí hneď ocka a o 20 minút zase to isté.. Každú jednu noc až do rana
Niekdey to už nevydržím a dám jej mliečko (je na umelom) to trochu pomôže asi tak ze spi hodinu celú normálne a potom zas..

zojanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarinka89
10. apr 2022

@kikaham to isté aj moje

kikaham
autor
10. apr 2022

@katarinka89 ach jaj tak pevne nervy želám aj vám.. Ja už som niekedy poriadne na nervy.. Bohvie čím to je.. Strašne by som si priala aby kľudne spinkala tak ako ma a nie celú noc bojovala

zuzana2299
10. apr 2022

@kikaham je to úplne normálny vývoj. Väčšina detí to ma takto isto ked začne lozit pretacat sa na brucho chodiť sadat si. Moja ma 6m a tiež niekoľkokrát v noci ku nej vstávam, ked zaspí na bruchu da sa na štyri a uz putuje po postieľke. Všetko to odoznie len treba dat tomu čas. Ked je uz veľmi zle tak si ju zoberiem ku sebe do postele a pri mne je kľudnejšia a korigujem ju nech sa kvôli tomu nebudi

lucinka2200
10. apr 2022

@kikaham 8 mesiacov a to isté, je to normálne

rybka2021
10. apr 2022

@kikaham je to normalne. Babatka robia v spanku ked sa naucia nieco nove (prevalovanie, sedenie, vstavanie). Vplyva to na nich obrovsky, je to novy milnik.
Nemalo by to trvat dlho, treba len vydrzat zopar noci. Nasa to tiez robila, putovala v postielke ale z jednej noci na druhu to zrazu preslo.

emamonika
10. apr 2022

@kikaham naša má 10 mesiacov a akurát začína chodit.. v noci je to lepšie ale cez deň nie a nie zaspať. Je unavená ale vkuse sa stavia .. ležím pri nej a ona sa chytí mna a stojí a stojí. Keď ju uložím zas urobí aj 20x krát to iste a nie a nie spať aj keď je unavená. Tiež je to pre mna na prášky už🙈🙈🙈🙈

zuz_ka
10. apr 2022

@kikaham keď nám to začal robiť ten náš, dali sme matrac z postieľky ku stene až si riadne nebúchne a deckú zábranu na koniec postele lebo tiež mal obdobie, že celú noc putoval po posteli. Zo začiatku som sa budila vyľakaná kde mám dieťa kým som ho našla 😄

katarinka89
11. apr 2022

@kikaham a ja sa prichytim pri tom tiež že sedím na posteli a spim 😁
A na margo toho cestovania v postielke- mojim už nestačí ich posteľ ale dovolia sa do obývačky na veľký gauč a do rána sú tam nakladané všetky 3. 🤗