Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahojte, je tu mamička, ktorej operovali dieťatko na slabinový pruh?

krlucia
6. jan 2019

Nas maly ma planovanu operaciu na zaciatok februara. Bude mat vtedy 3 mesiace.

ludinka
6. jan 2019

@krlucia ahoj, aj moju dcéru operovali ako 3 mesačnú v xiline

krlucia
autor
6. jan 2019

@ludinka a ako to znasala? Aj tu narkozu? Ja sa toho strasne bojim. Nas budu v BB

stankot
6. jan 2019

@krlucia aj nas urgentne ked mala tri tyzdne

krlucia
autor
7. jan 2019

@stankot a ako to znasala ? Narkozu?

stankot
7. jan 2019

@krlucia ona potom spala dlho a casto...operacia trvala kratucko,len co som sa stihla osprchovat a plus 10 minut a mala som ju nazad...den po operacii nas pustili domov...a pred narkozou jej pichli este nieco aby ju to nebolelo po operacii vraj nieco ako epiduralka ze neciti ale na to sa ma pytali ci mozu...takze zvladla to super...

krlucia
autor
7. jan 2019

@stankot a ako dlho sa davala dokopy z tej operacii?

stankot
7. jan 2019

@krlucia ono to bolo v pohode hned...v nemocnici ten jeden den spala iba co sa napapala a zasa spala...dalsi den co sme sli doobeda domov hned sme ostali kocikovat vonku bola uplne v pohode...akoby jej nic nerobili...neviem ci preto ze mala len tri tyzdne ale ani jazvu jej nevidno...pekne jej to urobili a kto nevie tak nezisti ze bola operovana...neboj zvladne aj tvoje...ja nestihla rozmyslat co a ako bude kedze sme museli ist rychlo a hned...planovane je horsie na psychiku lebo clovek rozmysla ako bude...neboj bude dobre...

krlucia
autor
7. jan 2019

@stankot a bola uz taka kludnejsia potom? Neplakala ? Nebolelo ju to? A s tym umrtvenim od pol pasa dole ako? To hned po operacii vedela hybat nozkami?

stankot
7. jan 2019

@krlucia ona ked sa narodila vzdy spala...potom po dvoch tyzdnoch v kuse plakala...asi kvoli tomu pruhu...a po operacii ano bola kludnejsia a lepsia...myslim ze ju to nebolelo...a to znecitlivenie to asi bolo len to miesto...pichli jej to niekde kde sa picha epiduralka aspon tak mi povedali ale neviem ci to pichaju vzdy,mna sa pytali aj som podpisala ze mozu len neviem ci pichli pred alebo po narkoze...ale ona nozkami hybala hned...hned ako ju doniesli...

krlucia
autor
7. jan 2019

@stankot ano aj nam tak nas maly. Nas sa narodil 3 tyzdne pred terminom cisarskym rezom. Tiez bol dva tyzdne uplne prispaty. A potom po dvoch tyzdnoch tiez len plac. A pruh sa mu spravil asi ked mal 8 tyzdnov. Tak sme zvedavi ze ako to bude po operacii. Lebo teraz je kludny mily. Aj pruh mu vyjde len ked sa certi alebo place. Inak mu ho nevidno. Ale urcite to treba spravit lebo sa bojime ze sa mu to priskrti. Len tej operacii sa obavam. Ale aj lekari tvrdia ze je to lahka operacia

ludinka
7. jan 2019

@krlucia operácia bola veľmi rýchla, jazvu jej už ani nevidno, narkozu malá klasickú, nie spinalnu. Po operácii bola na jiske, od bolesti jej dali niečo do konečníka, na druhý deň sme šli domov. My sme mali problém že asi tri dni nechcela vôbec jesť, skoro som prišla o mlieko, ale ako sa rozhodla aj mlieko sa rozbehlo.

ludinka
7. jan 2019

@ludinka rozjedla

krlucia
autor
7. jan 2019

@ludinka a v nemocnici ste bola pri nej stale? Aj tam ste ju kojili stale. Aj ja kojim tak som zvedava ako to budu riesit cez noc. Ci ma budu volat ked sa zobudi alebo ako. Lebo ja budem na inej izbe.

ludinka
8. jan 2019

@krlucia áno stále som ju kojila, no nechcela sa pridať vôbec, len v spánku vipila z fľašky čo som dostala. Zadovážte si odsavacku do nemocnice pre istotu.

ludinka
8. jan 2019

@krlucia keď bola na jiske tak som bola pri nej na stoličke, na noc mi ju dali už do mojej izby

ludinka
8. jan 2019

@krlucia pardon za pravopisne chyby..

krlucia
autor
8. jan 2019

@ludinka tak super ze ste ju mali na noc. Som ja zvedava teda na tie tri dni v nemocnici. A vas kde operovali?

stankot
8. jan 2019

@krlucia my sme ho mali priskrteny preto urgent...ked nas pustili domov asi na druhy den vybehol dalsi na druhej strane...ale v pohode klop klop uz nevybehuje...

stankot
8. jan 2019

@krlucia ja som mala svoju hned pri sebe...nebola na jiske...hned som kojila...

krlucia
autor
8. jan 2019

@stankot tak chvalabohu ze nevybehuje. A vas kde operovali?

stankot
8. jan 2019

@krlucia no ved to na kontrolu sme sli s placom a zbaleni...keby nahodou...neviem ci to ma suvis ale aj ked sme ju prebalovali tak sme jej drzali nozky skrcene...a mozno to pomohlo netusim...teda klop klop...uz ma 6 rokov...nas na Kramaroch operovali vecer o pol deviatej a hned mi ju dali na izbu....

krlucia
autor
8. jan 2019

@stankot fuu tak super 😊 ja sa najviac bojim toho umrtvenia a narkozy.

stankot
8. jan 2019

@krlucia verim ti...bola som na tom tak isto len s tym rozdielom ze som sa nestihla zamyslat rozmyslat a tak...jedine co bolo najst cestu ako sa na Kramare dostaneme kedze sme tam v zivote neboli...a hlavne nech jej pomozu...neboj bude dobre...kedy idete?a kam?

krlucia
autor
8. jan 2019

@stankot ano verim ze bude dobre. My ideme 5.2. na operaciu a do BB. Tam su velmi mili a dobri doktori.

stankot
8. jan 2019

@krlucia aj ja pochadzam zo stredneho slovenska...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli