Aj vy máte bábo, ktoré málo spí?

veronsk
18. feb 2015

ahojte dievcata... chcem sa spytat ako vam spinkavali deti... mas maly ma 3 tyzdne a teda cez den toho moc nenaspi.. mlieka mam dost aj je spokojny ale sat sa mu nehce len tak podriemkava okolo hodinky.. v noci sa budi len 2x ... je to pokojne dieta neplace len tie oci si nevie zatvorit.. pride mi to ako by sa premahal byt hore... aby mu nic neuslo..ale je este dost maly na to...zvlast ked starsia dcera spvala naozaj stale...zmeni sa to? diky

saxana36
18. feb 2015

Moj prvy (dnes uz 15 rocny syn spaval 45 min doobeda a 45min poobede,bola som unavena,tiez som dufala ze sa to zmeni.ale bohuzial nezmenilo a do dnes neviem cim to bolo sposobene,ale teraz by prechrapal cele dni 😀

zabina27
18. feb 2015

nas par tyzdnov vydrzal viac pospavat, potom uz cez den menej, teraz spi iba raz cez obed, co je podla mna malo, ale ked je spokojny 🙂 aj tvoj, ked je spokojny, co spravis... ved ak by bol mrzuty, unaveny, tak by si si to vsimla a dala ho spat. a presne aj nas - len aby mu nieco neuslo 😀 a zase ak takto pekne spi v noci, tak vydrzi viac cez den hore

moni244
18. feb 2015

jaj, ja som to mala, krpatá zaspala len na pol hodinku a aj to len na prse, akonáhle som sa od nej pohla už bola hore, u nej zabrali 3 hodinové prechádzky v kočíku, ale žiadne zastavovanie, pekne krásne 2 hodiny doobeda, 3 hodiny poobede, vôbec ju netankovalo, že von -10 a snehu toľko, že som sa prebrodiť nevedela, v noci sa budila po 3 hodinách, to bola dve hodinky hore a zase zaspala 3 hodiny, manžel to obdobie spával v druhej izbe a upravilo sa to okolo 3-4 mesiaca

andrejka1974
18. feb 2015

moja starsia dcerka do pol roka spavala 20 minut doobeda a 20 minut poobede a to este stihla vrieskat od 15.00 do 2.00 v noci vkuse, teraz ma 6 rokov a ked mala 4 az 5 spavala doma aj cez vikendy a to tahala aj 4 hodiny po obede , teraz spava len v skolke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

siska53
18. feb 2015

Asi nie. Moj sice v noci spinkaval pekne,v tom veku -3tyzdne sa zobudil raz-2x,az postupne to ustavalo,budil sa raz a po 3.m.prespal celu noc. Zobudil sa fakt vynimocne. Ale cez den spal dost malo. Skor mal take kratucke spanky. Ak spal 2hodiny, tak to fakt vynimocne,len nikdy som nevedela,kedy sa take daco podari. A vekom spaval coraz menej.po 3.r.spi len obcas..zvycajne v 1. a 2.den choroby. Aj to tak do hodinky. No a v noci toho tiez vela nenaspi - tak cca 21-21:30 do cca 6:30 ( chodi do skolky),cez vikendy sa budi okolo 7..
Dcerka spavala lepsie (aj spava).
Niektore deti prosto maju mensiu potrebu spanku.

lennicka
19. feb 2015

Moja ma 16 mesiacov a nezlepsilo sa to. Cez den 20 mi ut uz asi od 6 mesiacov a v noci 8 obcas aj 10 hodin, s xy prestavkami kedy je hore. Ja som bola uz hystericka ak sa mi niekto stazovalze dieta spi iba 1 hodku ci dve... Akonahle som si to v sebe akceptovala ze to proste tak je, zivot je ovela jednoduchsi. Ako pise siska53 asi niektore deti maju mensiu potrebu spanku... A da sa to prezit aj uzit. Ale mne to trvalo dlho akceptovat to. Je to narocnejsie pre teba :( drzim ti moc palce