Aká je prevencia proti všiam?

biela.pani
9. jan 2007

☹ čaute baby, poraďte mi prosím prevenciu proti všiam. Dcérka dnes prišla zo školy so správou, že majú v škole veľmi rozšírené vši, aby sme deťom kontrolovali hlavy.

katinka69
5. okt 2014

Nam hreben pomohol na 100%, neviem zatial o nikom kto by ho oficialne na Slovensku predaval. Rozhodne odporucam 🙂

freeway
9. okt 2014

Mozeme potvrdit spolahlivost hrebena Nitty Gritty, vsetkych vsi a hnid sme postupnym vycesavanim zbavili, je to naozaj jedinecny pomocnik 🙂. Najdete aj v inzercii na nasom shope.

katarinabarboriakova
19. apr 2015

Dobry den syn mi priniesol zo skoly vši tak sa chcem spytat ci treba dokladne vyprat postelnu bielizen alebo staci ju len vyprasit Dakujem

valy
20. apr 2015

@katarinabarboriakova ja som citala, ze vyprat. ale vyprali sme len raz a potom som ju kazdy vecer prezehlila na vysokej teplote.

katarinabarboriakova
7. jún 2015

Dakujem konečne sa nam ich podarilo zbavit trvalo to sice skoro 3tyždne ale dufam že to mame za sebov Ale pre istotu použivame sprej na prevenciu a musim povedat že je naozaj učinny

lenkapast
26. júl 2015

prevencia proti všiam neexistuje, tak maximálne oholená hlava 🙂 nám proti všiam najlepšie účinkoval liquido duo forte, ten pekne pozabíjal všetko, len potom to vyčesávanie och 🙂

qtinka29
10. okt 2015

baby,poraďte mi....dnes večer som našla dcérke asi hnidy na vláskoch....ale nepukali keď som ich stlačila....a bolo ich málo-len kde tu niečo....vyčesala som zopár....možno 10.....živú voš som nenašla....je pravda,že dcérka má dlhé husté vlasy,tak som mohla prehliadnuť.....mohli to byť už staršie -prázdne hnidy?....niekde som čítala,že ak sú ďalej ako 0,5cm od pokožky hlavy-tak sú už staršie a prázdne a nejedná sa o zavšivenie....tak už som z toho jeleň,lebo to teda vypadá,že už nemá v hlave nič živé.....ale ako jej to mohlo podochnúť a zmiznúť.....pre istotu som jej dala sprej Všiven na celú noc a ráno umyjeme a ešte vyčešeme.....zábal som urobila aj sebe a synovi-preventívne......Vši sme doteraz nikdy nemali,tak som ani nevedela ako vypadajú....ale podľa netu to vypadá na hnidy...... 😝

sisiv
11. okt 2015

baby co viem kamoska stym mala problem maly to doniesol zo skolky a chytili to doma vsetci oplieskala kopu penazi za pripravky a nic nezabralo a jedine hreben nitty gritty
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/freeway/
im zabral lebo to vyčeše aj vajicka ze za dva dni mali po nich tak bola stastna ze jej to pomohloo a co je hlavne nemusite detom davat ziadnu chemiu ani sa trapit s miesanim zaručenych receptov ....ani vycesavat a palit detom zehlickou vlasy...som pozerala maj utam aj dobre recenzie ze to pomohlo

celasapremenim
16. okt 2015

kvapni do kazdeho sampona tea tree oil, to uplne postaci (reaguje na prevenciu, nie ked uz ma niekto plnu hlavu dospelych vsi s kilom hnid)

amalka12
12. apr 2016

Baby prosím poradte mi v školke maju vši ,tak som malu zobrala ku kaderníčke nech jej hlávku popozerá a vši nenašla ani hnidu len ako porhýznuté-uštipnute dakujem za radu

lilkim222
28. sep 2016

prevencia na vsi neexistuje, my sa vyzbrojime dopredu liquido duo forte samponom a casto kontrolujeme vlasy to je vsetko

mamazem
31. jan 2017

Hrebeň Nitty Gritty už poznáte, potvrdzujeme, je naozaj vynikajúci, vyčešete s ním aj hnidy, už ich nebudete musieť vyberať ručne...

Teraz Vám ale predstavujeme novinku na Slovenskom trhu - Nitty Gritty Defence Spray - obsahuje prírodné silice a čo je podstatné aj olej Neem, ktorý vši odpudzuje. 100% prírodný, stačí nastriekať na vlasy pred odchodom do školy / škôlky. Vši sa orientujú podľa pachu, radšej ostanú na vlasoch pôvodného hostiteľa ako by šli na prevoňané vlasy 🙂
https://www.modrykonik.sk/market/kozmetika-dosp...

marikalysik
31. jan 2017
Používateľ marikalysik je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od marikalysik.

proti vsiam sa neda nijak chranit, iba preventivne kontrolovat hlavu, uchránite dieta len tak ze ho zamknete doma 🙂 citala som ze orthosan je dobry na vsi ale kedze je pre psov pride mi divne davat ho detom na hlavu, preto volim radsej liquido duo forte

mima22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz