Aká je príčina plaču a kriku počas spánku?

jespera
2. sep 2011

Maminy, opat vas prosim o radu.:
Mam skoro 21 mesacnu dcerku, spi sama v postielke vo svojej detskej izbe. Vsetko bolo super - spala od vecera do rana. CCa od 8smej do pol osmej, siedmej - kedy ako. Cez den chodi spat o pol dvanastej do druhej cca... Ziaden cirkus pri zaspavani, ziaden cirkus pri vstavani.
Zaciatkom augusta sme boli s manzelom na 8 dni prec, s dcerkou ostala doma babka, tyzden im zbehol uplne bezproblemovo, mala ani raz nezaplakala ze nema mamu. O tyzden na to manzel odisiel za pracou, podstate je na to dcerka zvyknuta, nebolo to prvy raz. Posledne dva tyzdne - po nociach nespim, zaspavanie je v pohode a okolo 23tej - pocujem uz iba krik, plac, huzdenie, mrvenie, cumle o dusu, potom zase ticho, o 15 minut zase...potom ticho dve hodiny a opat...no proste nanervy. Aj som k nej chodila - pohladkala, vsetko - nema to vyznam, o hodinu zas.. Horuco v izbe neni, ani zima, spi v klasickej posietlke na paploniku, nema rada ked je prirkyta - tak to respektujem.
Co mi poradite? cim tie vykriky a plac je?Uz zacinam mat krce ked idem vecer spat. .

juliett7
17. sep 2011

my mame presne to iste cca kazdu druhu noc. Nikto mi zatial nepovedal, cim to moze byt, ale ja som odsledovala, ze sa udeje nejaka zmena, co i len nepatrna, tak sa to hned odzrkadli v spanku. Tak neviem, moze to byt aj vas pripad